Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Celkovo 2 nehnuteľností

Vila Trnové

Vila Trnové je projekt, ktorý kladie dôraz na architektúru, moderné riešenie, bezchybné prevedenie a bezpochyby pohodlné bývanie

Hlavné výhody:

výborna lokalita (neprekvapí Vás neočakávaná výstavba ďalšieho suseda)
kompletná občianska vybavenosť
použité kvalitné materiály plus kvalitné prevedenie od samého začiatku
kompletné dokumentácie, posudky a foto záznamy
nízka energetická náročnosť
dobrá dopravná dostupnosť


Projekt Vila Trnové je výstavba 4x samostatne stojacich rodiných domov, len 5km od priameho centra Žiliny. Projekt je realizovaný po etapách t.j. každý dom je vyhotovený postupne, aby sme zbytočne predišli urýchleným postupom a tým zamedzili znehodnoteniu kvality diela. Našim cieľom je postaviť taký dom, aby budúci majiteľ mal splnené všetky jeho predstavy a požiadavky.

Od 133 298 €
do 221 532 €

Exkluzívne projekt 34 bytov v Žiline

Byty Rondel Žilina

O projekte

Nachádza sa v centre Žiliny. Hlavnou myšlienkou je poskytnúť mestské bývanie malometrážnych bytov vo vysokom štandarde za prijateľnú cenu.

Projekt sa vyznačuje dobrou lokalitou, vysokým štandardom, ktorý zohľadňuje požiadavky moderného človeka.

Vďaka nízkym hypotekárnym úverom a atraktívnej cene bytu si tu môže dovoliť bývanie každý. K dispozícii sú jednoizbové byty a garsónky do 27m2, dvojizbové byty s rozlohou do 43 m2 a trojizbové byty s rozlohou do 73 m2. Samozrejmosťou kvalitného bývania je lódžia alebo francúzske okno, výťah a pivničná kobka.

Výstavba projektu BYTY RONDEL je naplánovaná do konca apríla 2017. Následne prebehne kolaudácia a v júni až júli 2017 sa budú môcť majitelia nových bytov nasťahovať.

Od 33 000 €
do 103 960 €