HYPOBONUS

Rezidencia Lietava

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Navrhnite lepšiu cenu 9 223 372 036 854 775 808 € - 0 €

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA011699

Popis

Ponúkame Vám na predaj 4 jednopodlažné rodinné domy s úžitkovou plochou 92 m2 v obci Lietava. Vyznačujú sa elegantnou, progresívnou a úspornou konštrukciou. Základom premysleného dipozičného riešenia týchto novostavieb sú dve samostatné izby, spálňa a otvorená kuchyňa priestranne prepojená s jedálňou a obývacou izbou, z ktorej vedie vstup do záhrady. Súčasťou domov je aj chodba, kúpelňa a toaleta. Okná vo všetkých izbách zabezpečujú dostatočný prísun prirodzeného denného svetla.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú na pozemku o celkovej výmere 708 m2, 727 m2, 742 m2 a 758 m2.  Tieto sú situované v širokom údolí, ktoré obyvateľom domov zabezpečuje dostatok súkromia, slnka a pokoja. K rezidenčnej lokalite, kde sa nehnuteľnosti nachádzajú, vedie novovybudovaná komunikácia s pouličným osvetlením.

Výstavbu domov zastrešila stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami. Použili kvalitné stavebné materiály a moderné technológie, vďaka čomu sa domy radia do energetickej kategórie A0. 

Stav nehnuteľností: novostavby - štandard.
Súčasťou interiérovej dodávky je nasledovné: plastové okná a hliníkové vchodové dvere so skleným dekorom, podlahové vykurovanie, obklady a dlažby, laminátové podlahy plávajúce, interiérové dvere, umývadlo, wc, vaňa, príprava pre krb,.

Obec Lieteva, kde sa nehnuteľnostti nachádzajú, je dokonalým kompromisom pre tých, ktorí túžia po blízkosti prírody v spojení s benefitmi neďalekého krajského mesta Žilina, vzdialeného len 10 km.
Samotné domy s prislúchajúcimi pozemkami sú zasadené do malebnej krajiny, ktorej dominuje rozsiahly hrad Lietava. Lokalita rezidenčnej výstavby je z južnej a severnej strany ohraničená biokoridorom lesa, čo obyvateľom ponúka veľkorysé možnosti užívať si prírodu na prechádzky, turistiku, beh, cyklistiku, jazdy na koňoch a iné.

Do 5 - 10 minút pešou chôdou sú vzdialené: predajne potravín a rozličného tovaru, Materská škola a Základná škola s multifunkčným ihriskom, zastávka medzimestskej autobusovej dopravy, pošta, gastro zariadenia a iné prevádzky s ponukou tovaru a služieb.

Atraktívne destinácie v okolí: krajské mesto Žilina (10 km), kúpeľné mesto Rajecké Teplice (11 km), turistické centrum pohoria Malá Fatra Terchová (33 km) a iné.

Na základe uvedených parametrov a exkluzívnosti lokality budete tieto nehnuteľnosti považovať aj za skvelú investíciu.

Cena: 197.760 €/ nehnuteľnosť s pozemkom.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA011699. Call centrum tel: 0910 86 11 86.

Ponuky projektu

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') ORDER BY get_estate_relevance(id,1) DESC' at line 1540SELECT id FROM estate WHERE status = 1 AND archive = 0 AND id IN () ORDER BY get_estate_relevance(id,1) DESC