HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

Maklér - MGM ŽILINA

Profilová fotka

Dominika Glettová Masláková

0910 861 186 info@realitymgm.sk

  Referencie

  Blog

 • REALITNÁ ADVOKÁCIA PRE DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

  Prostredníctvom advokátskych kancelárií s ktorými dlhodobo spolupracujeme zastrešujeme právny servis takpovediac od A po Z. Od úvodného nastavenia zmluvnej dokumentácie až po pripomienky klienta. 

 • ČO JE NAŠOU ÚLOHOU PRI RIADENÍ DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU?

  Pri projektovom manažmente predaja poskytujeme kompletné riadenie projektu a všetkých procesov súvisiacich s jeho predajom vrátane nastavenia projektového financovania a projektových hypoték. Developer s nami získava možnosť substitúcie a zastupiteľnosť pri procese predaja.

 • ČO JE CIEĽOM ANALÝZY PREDAJNÝCH CIEN?
  • Vychádza z analýzy konkurencie a analýzy dispozícií, swot analýzy a štruktúry bytov.
  • Predikuje vývoj ceny, odporúča priemernú cenu, ako aj individuálnu cenu za každú samostatnú jednotku. 
  • Zahŕňa návrhy preceňovania jednotiek, ako aj alternatívy maximalizácie ceny, optimalizáciu nákladov (materiály, veľkosť a pod. ) 
  • Je nevyhnutným podkladom pre analýzu komunikačnej stratégie.

   

 • KTO BUDE KUPOVAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?

  PREČO SPRÁVNE URČIŤ CIEĽOVÚ SKUPINU UŽ NA ZAČIATKU PROJEKTU?

  • Swot analýza a analýza konkurencie, nám určí cieľové skupiny a presné zadanie pre architekta z pohľadu toho čo má kresliť. 
  • Správne určenie cieľových skupín už v počiatočnom štádiu projektu nám ušetrí čas a následne aj financie s prekresľovaním a prerábaním projektu v budúcnosti.
  • Kvalitné úvodné nastavenie a zadanie je kľúčové pre maximalizáciu profitu z projektu.
 • PREČO JE REPORTING DÔLEŽITOU SÚČASŤOU RIADENIA DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU?

  Prečítajte si zaujímavé informácie ako nám tento nástroj pomáha k udržaniu vzťahov so súčasnými ale aj potencionálnymi klientmi. Aktuálne ponuky makléra

Ponuky makléra

Prenájom 3 izbový byt, Košice-Staré Mesto, Cena: 760€/mesiac.

Lokalita: Košický kraj / Košice-Staré Mesto / Kuzmányho sídlisko
Výmera: 68m2
Inzertná kategória: Prenájom
Ponuka číslo: ZA014151
Pridané 21.09.2023
760 €/mesiac

REZIDENCIA SOBIESKI - NOVÉ BYTY V ŠTÚROVE

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj byty v developerskom projekte pod názvom REZIDENCIA SOBIESKI, ktorý sa nachádza v pokojnej zóne blízko centra mesta Štúrovo.

Projekt sa pýši krásnymi výhľadmi, veľkorysými terasami a výbornou dostupnosťou. V ponuke sú 1-izbové a 2-izbové byty, dokončené v štádiu holobyt, prípadne štandard (laminátové podlahy, keramická dlažba, interiérové dvere, kompletná sanita). Výhodou projektu je, že skolaudované byty sú ihneď k dispozícií.

Bytový dom sa nachádza v krásnej pokojnej lokalite v bezprostrednej blízkosti kúpaliska, obklopený množstvom zelene. Ideálne ako prvé bývanie pre mladých ľudí a vďaka svojej polohe tiež ako investícia na ďalší prenájom.

Technická špecifikácia:

Byty sú vybavené centrálnou prípravou teplej vody s odpočtom spotreby pre každý byt samostatne, centrálnou prípravou tepla s rozvodom tepla do radiátorov a odpočtom spotreby pre každý byt samostatne. K vyššiemu komfortu určite prispevajú zvukovo - izolačné steny medzi bytmi a protihluková kročajová izolácia v podlahách. Pre ovládanie vstupu do domu je elektrický vrátnik.

Ku bytu je možnosť dokúpenia vonkajšieho parkovacieho miesta alebo garáže s elektrickou bránou.

Lokalita:

Mesto Štúrovo sa nachádza v juhovýchodnom cípe ľavobrežnej Podunajskej nížiny. Patrí do najteplejšej oblasti Slovenska, v ktorej Dunaj, Hron a Ipeľ, Kováčovské kopce s mediteránnou flórou a šíre roviny podmieňujú jeho jedinečný prírodný, hospodársky a turistický charakter. 

Štúrovo patrí do teplej klimatickej oblasti s vysokým počtom letných dní, ktorých je za rok približne 70 a tiež je tu dlhý slnečný svit – až okolo 2.000 hodín ročne. V meste Štúrovo je kompletná občianská vybavenosť, nachádza sa tam 5 materských škôl, 2 základné školy (jedna s vyučovacím jazykom slovenským a druhá s vyučovacím jazykom maďarským), špeciálna základná škola, gymnázium, združená stredná škola (bývalé papierenské učilište) a súkromná obchodná akadémia. 

V letných mesiacoch je mesto vyhľadávané tisíckami rekreantov, vyhľadávajúcich oddych, zábavu a vodné športy. Najznámejšie je termálne kúpalisko VADAŠ.

 

Cena na vyžiadanie

Developerský projekt - 160 bytových jednotiek

Lokalita: Nitriansky kraj / Nitra / Mlynárce
Výmera: 15877m2
Inzertná kategória: Predaj
Ponuka číslo: ZA013436
Pridané 24.04.2023
Zobraziť ponuku
 rezervácia
Prenájom parkovacie miesto, Žilina - Europalace (klientske centrum), Cena: 85 EUR/mes

Prenájom parkovacie miesto, Žilina - Europalace (klientske centrum), Cena: 85 EUR/mes

Lokalita: Žilinský kraj / Žilina / Vlčince
Výmera: 13m2
Inzertná kategória: Prenájom
Ponuka číslo: ZA011942Exkluzívne
Pridané 02.02.2021
85 €/mesiac