Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PRENÁJOM - EXKLUZÍVNE - PRIEMYSELNÝ POZEMOK, CENA DOHODOU

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009067

Popis

Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Prenájom
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 5000 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na prenájom rovinaté pozemky - zastavané plochy a nádvoria neďaleko Považskej Bystrice. Je možné ich prenajať aj po častiach. Sú vhodné na obchodnú činnosť, sklady alebo ako prevádzka autobazáru, záhradníctvo, stavebníctvo atď. 

Pozemok je oplotený, napojený na všetky IS a s viacerými príjazdmi z hlavnej komunikácie. V blízkosti sa nachádza čerpacia stanica a automatická umyváreň.

Ponuku nájdete na stránke realitymgm.sk, ID 9067, v prípade bližších informácií volajte call centrum: 0911 175 510.



Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.