Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ - EXKLUZÍVNE - STAVEBNÝ POZEMOK HLINY POVAŽSKÁ BYSTRICA

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR008919

Popis

Cena 63 €/m2
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 1329 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Hliny

Ponúkame Vám na predaj rovinatý slnečný pozemok určený na výstavbu RD o výmere 1329m2 (podľa územného plánu mesta určený na IBV). Nachádza sa vo vyhľadávanej mestskej lokalite Hliny s vynikajúcou dostupnosťou. Ideálny pre tiché bývanie, hranicou pozemku preteká potok. Prístupová cesta je naplánovaná podľa zastavovacej štúdie a podiely ku nej je možné odkúpiť. IS: kanalizácia je na hranici pozemku, elektrina, plyn a voda sa nachádzajú cca 50 m od hranice pozemku v hlavnej ceste. Občianska vybavenosť: základná škola, materská škola, zastávka MHD, obchody, lekáreň.

Garancia: vyhotovenie úverových ponúk do 48 hodín a schválenie úveru do 14 dní. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky.

Zabezpečíme vám: vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID 8919. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.