Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - STAVEBNÝ POZEMOK - DOLNÝ MOŠTENEC

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR008914

Popis

Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 3578 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Dolný Moštenec

Ponúkame Vám na predaj slnečný mierne svahovitý pozemok v mestskej časti Dolný Moštenec, s výhľadom na celé okolie. Pozemok má výmeru 3578m2 a podľa územného plánu mesta je určený na výstavbu rodinných domov. IS na hranici pozemku (voda, plyn, elektrika). Občianska vybavenosť obce je na dobrej úrovni. Vzdialenosť od Považskej Bystrice len 4,5km. Pozemok by bolo možné rozparcelovať na 2 stavebné pozemky.

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

 

Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 8914, call centrum telefón: 0910 86 11 86.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.