Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

RODINNÝ DOM HORNÝ LIESKOV, CENA DOHODOU

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR010423

Popis

Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 250 m2
Výmera pozemkov 2006 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Horný Lieskov

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v obci Horný Lieskov. Obytná plocha je 250 m2. Celková výmera pozemku je 2006 m2. RD je trojpodlažný. Prvé podlažie na úrovni pivnice sa využíva ako letná kuchynka, okrem toho sa tam nachádza spálňa a kúpeľňa. Druhé podlažie dispozične pozostáva zo vstupnej miestnosti – zádveria, chodby, kuchyne, jedálne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a WC. Na treťom podlaží je obývacia izba, detská izba a spálňa so šatníkom. Výhodou je množstvo úložného priestoru. Podlažia sú prepojené schodiskom. Dom so šikmou strechou. IS - plyn, elektrina, voda, žumpa (neskôr možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu) Kúrenie – ústredné. V dome je krb. Dom sa predáva so zariadením, ktorým je na mieru vyrobený masívny nábytok. V roku 2002 prešiel kompletnou rekonštrukciou a je vo výbornom stave. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž, hospodárska budova s podkrovím a pivnicou, altán s grilom, dve studne s pitnou vodou a záhrada s ovocnými stromami. Možnosť výstavby ďalšieho domu na pozemku. Mesačné náklady do 160€/4 osoby. Ihneď k nasťahovaniu.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID10423 call centrum: 0911 175 510.


 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.