HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

Rodinné 7-izbové sídlo v TOP lokalite s pozemkom 946 m2, Považská Bystrica - Dedovec

Save advert      Our services      Inspection

Info in EA

Detail of the offer

Offer number: ZA014144

Description

Type of property Houses
Advert Category Sale
Property status Complete reconstruction
Area 370 m2
Area size of lands 946 m2
County Trenčiansky kraj
District Považská Bystrica
Town Považská Bystrica
Part Dedovec

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj 7-izbový rodinný dom v lukratívnej a vyhľadávanej časti v Považskej Bystrici – Dedovec.

POLOHA:

Dom s jedinečnou polohou sa nachádza v okrajovej časti ulice, vďaka čomu poskytuje veľmi dobre súkromie a s pozemkom o výmere 946 m2, ktorý je plný zelene, ovocných stromov, máte pocit, že ste na vlastnom ostrove. Prístup do domu je možný z dvoch strán (dolnej a hornej časti) ulice a rovnako máte aj priestor na zaparkovanie aut. Táto lokalita je vyhľadávanou aj z dôvodu jej plnej občianskej vybavenosti (Tesco, reštaurácia s pizzeriou, športový štadión, nemocnica, ZŠ, pošta a pod.). Vďaka svahovitosti Dedovca, keďže sa táto oblasť nachádza na kopci sú z terasy pekné výhľady na celé okolie Považskej Bystrice.

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom sa rozprestiera na podlahovej ploche 370 m2. Spodná časť domu má samostatný vstup z ulice a dispozícia je nasledovná: zádverie, hala so schodiskom do horného podlažia, obývačka s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC, kancelária, kuchynka a technická miestnosť. Túto časť domu je možné využiť nielen na bývanie, ale aj na podnikanie, keďže disponuje samostatným vstup a prístup autom s parkovaním. Do horného podlažia sa da vyjsť vnútorným schodiskom, ktoré je uzatvárateľné a nenarúša súkromie horného podlažia.

Stredné podlažie je na úrovní záhrady a tvorí jadro celého domu. Nachádza sa tu obývacia izba s kozubom, kuchyňa s jedálňou a samostatné WC. Z jedálne sa vychádza do prekrytej terasy a vonkajšej záhrady. Do spacej časti sa prechádza chodbou, kde sa nachádza spálňa, detská izba a kúpeľňa s WC. V chodbe sú vstavané skrine s úložným priestorom.  

Vrchná podkrovná časť domu s terasou je tiež ako samostatná bytová jednotka, s vlastnou kuchynkou, kúpeľnou, obývačkou, spálňou a terasou s pekným výhľadom na okolie mesta.

VYBAVENIE V EXTÉRIERI: 

Veľkým benefitom je, že dom disponuje prístreškom pre dve autá, murovanou garážou, podzemnou pivnicou v záhrade a tiež altánkom s posedením vrátane murovaného krbu na grilovanie. V záhrade sú vysadené rôzne ovocné ale aj okrasné dreviny a nájdete tu aj foliovník na pestovanie zeleniny.

VYBAVENIE A TECHNICKÉ PARAMETRE:

Dom je napojený všetky inžinierske siete a využíva aj energiu zo slnka. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom a ohrev vody el.bojlerom prepojený so solárnymi panelmi. V spodnom aj v strednom podláží je kozub, ktorý okrem tepla určite dotvorí počas zimných dní aj prijemnú atmosféru domova.

Nehnuteľnosť je vhodná nielen na bývanie ako rodinné sídlo pre väčšiu rodinu, ale aj na podnikanie nakoľko sa nachádza v zaujímavej lokalite s dobrou dostupnosťou aj pre už spomínané podnikanie (vlastná ordinácia, sídlo firmy, prenajímanie,..). Ideálne aj ako kombinácia bývania s podnikaním, nakoľko má dom 3-podlažia (s podlahovou plochou 370 m2) a každé podlažie vie byť ako samostatná jednotka, každá s vlastnou kuchyňou, kúpeľňou a toaletou.

Nájdete na realitymgm.sk pod ID:14123. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na našom Call centre tel. č.: 0910 86 11 86Slovakia

Slovakia's roots can be traced to the 9th century state of Great Moravia. Subsequently, the Slovaks became part of the Hungarian Kingdom, where they remained for the next 1,000 years. Following the formation of the dual Austro-Hungarian monarchy in 1867, language and education policies favoring the use of Hungarian (Magyarization) resulted in a strengthening of Slovak nationalism and a cultivation of cultural ties with the closely related Czechs, who were under Austrian rule. After the dissolution of the Austro-Hungarian Empire at the close of World War I, the Slovaks joined the Czechs to form Czechoslovakia. During the interwar period, Slovak nationalist leaders pushed for autonomy within Czechoslovakia, and in 1939 Slovakia became an independent state allied with Nazi Germany. Following World War II, Czechoslovakia was reconstituted and came under communist rule within Soviet-dominated Eastern Europe. In 1968, an invasion by Warsaw Pact troops ended the efforts of the country's leaders to liberalize communist rule and create "socialism with a human face," ushering in a period of repression known as "normalization." The peaceful "Velvet Revolution" swept the Communist Party from power at the end of 1989 and inaugurated a return to democratic rule and a market economy. On 1 January 1993, the country underwent a nonviolent "velvet divorce" into its two national components, Slovakia and the Czech Republic. Slovakia joined both NATO and the EU in the spring of 2004 and the euro zone on 1 January 2009.

Location: Central Europe, south of Poland

Geographic coordinates: 48 40 N, 19 30 E
 
  total: 49,035 sq km
  land: 48,105 sq km
  water: 930 sq km
  country comparison to the world: 131
 
  total: 1,611 km
  border countries (5): Austria 105 km, Czech Republic 241 km, Hungary 627 km, Poland 541 km, Ukraine 97 km
  temperate; cool summers; cold, cloudy, humid winters
 rugged mountains in the central and northern part and lowlands in the south
  lowest point: Bodrok River 94 m
  highest point: Gerlachovsky Stit 2,655 m
  agricultural land: 40.1%
  arable land 28.9%; permanent crops 0.4%; permanent pasture 10.8%
  forest: 40.2%
  other: 19.7% (2011 est.)