HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

Nadštandardný 5 izbový mezonet, Banská Bystrica. Cena: 295.990€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA013747

Popis

Cena 295 990 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 127.19 m2
Kraj Banskobystrický kraj
Okres Banská Bystrica
Obec Banská Bystrica

Ponúkame na predaj 5 izbový byt o čistej výmere 127,19 m2 v lukratívnej časti mesta Banská Bystrica. Nachádza sa na 5. nadzemnom podlaží bytového domu. Prináleží k nemu pivničná kobka o výmere 2,24 m2 balkón o výmere 7,2 m2. Byt bude dokončený v štádiu štandard ( v izbách laminátové podlahy, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). 

Dispozícia: Byt pôsobí príjemne, s logickým usporiadaním miestností. Izby ponúkajú pôsobivé výhľady do okolia bytového komplexu.
Pozostáva z nasledovných miestností:
- veľká vstupná chodba 
- vzdušná obývacia izba s kuchyňou a s jedálenskou časťou 
- priestranná spálňa 
- dve samostatné presvetlené izby 
- dve kúpelne s umývadlom a vaňou 
- samostatná toaleta
- dva priestranné balkóny s krásnym výhľadom.

Táto vyhľadávaná a moderná mestská časť Vám ponúka atraktívne bývanie neďaleko centra mesta a zároveň bývanie v blízkosti prírody. Bytový komplex poskytuje očarujúci výhľad na mesto a Nízke Tatry.  Funkčná architektúra, bezbariérový prístup, pivničné kobky a dostatok parkovacích miest v garáži, alebo vonkajšie státie v bezprostrednej blízkosti domu len niekoľko krokov od vchodu, Vám zabezpečí tú najvyššiu úroveň bývania. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené výsadbou so zeleňou.

Ak hľadáte nový byt s vlastným parkovaním, na atraktívnej adrese, s vidinou vlastného nadštandardného bývania alebo návratnej investície pri prenajímaní bytu, je pre vás táto nehnuteľnosť tou pravou voľbou.

Cena: 295.990€. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA013747. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.