Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

Predaj 3-izbový byt s loggiou, na skok od Starého mesta i prírody, Bratislava - Karlova Ves, Cena: 188.990 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA013183

Popis

Cena 188 990 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 65 m2
Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava IV
Obec Bratislava-Karlova Ves
Časť Dlhé diely

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt o výmere 65 m2 v Bratislave, mestskej časti Karlova Ves. K nehnuteľnosti prislúcha zasklená loggia s krásnymi výhľadmi do okolitej krajiny a murovaná pivnica na prvom podlaží.
Bytový dom je zateplený, má zrekonštruovanú vstupnú časť a k dispozícii miestnosť pre úschovu športových pomôcok a kočíkov obyvateľov.
V upravenom okolí je miesto pre mnoho zelene, lavičky a preliezačky pre deti.  

Dispozícia
Nehnuteľnosť sa nachádza na 8. z 8 poschodí, okná smerujúce na východ a západ zabezpečujú príjemné presvetlenie obytného priestoru.
Pozostáva z nasledovných miestností:
- priestranná vstupná chodba so vstavanou skriňou a dodatočným úložným priestorom pod časťou stropu;
- samostatná izba 1 /18,8 m2/orientovaná na východ s manželskou posteľou, dvomi šatníkovými stenami a policovou zostavou;
- samostatná izba 2 /11,6 m2/orientovaná na východ s dvomi oddelenými posteľami, dvomi pracovnými stolmi, závesnou úložnou a policovou zostavou, šatníkovou skriňou a televízorom;
- menšia samostatná izba 3 /6,6 m2/orientovaná na západ s pracovným stolom;
- kuchyňa vybavená kuchynskou linkou, spotrebičmi a jedálenským sedením;
- kúpeľňaumývadlom a vaňou;
- samostatná toaleta;
- zasklená loggia s interiérovými žalúziami, sieťou proti hmyzu a tehlovým dekorom je prístupná z kuchyne.
Všetky izby sú s osobitným vstupom, žiadna nie je prechodná.

Technické údaje
Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou v roku 2012.
V byte je položená laminátová podlaha, dlažba je použitá v kuchyni, sociálnych zariadeniach a na loggii, sú osadené farebne ladiace interiérové dvere a zárubne, biele plastové okná vybavené interiérovými žalúziami a sieťami proti hmyzu. 
V kuchyni má svoje miesto kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi  značky Whirlpool: elektrická rúra, plynový sporák s digestorom, mikrovlnná rúra. Súčasťou vybavenia je aj chladnička s mrazničkou LG s rozšíreným prúdením chladného vzduchu a výdajníkom na vodu.
Kúpeľňa disponuje automatickou práčkou značky Whirlpool.
Zariadenie a vybavenie bytu zobrazené na fotografiách nehnuteľnosti v byte ostávajú a sú zahrnuté v predajnej cene.

Lokalita  
Bratislavská mestská časť Karlova Ves, v ktorej sa byt nachádza, rezidentom zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť: zastávky autobusov a trolejbusov vzdialené minútu cesty pešo, základné školy, materské školy, predajne potravín a iného sortimentu, športové kluby, gastro zariadenia, nový multifunkčný park a iné. Príroda na dosah je vysoko ceneným benefitom pre milovníkov športu a prechádzok v pokojnom prostredí.  
Táto lokalita je vyhľadávanou adresou pre nájomníkov z radov študentov i ľudí dochádzajúcich do hlavného mesta za prácou, rovnako sa teší obľube medzi stálymi obyvateľmi všetkých vekových kategórií.

Náklady na energie: cca 190,- €/ mesiac pri obývaní 3 osobami.

Nehnuteľnosť je k dispozícii: ihneď.

Cena: 188.990,- €

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA013183.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.