Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: INVESTÍCIA - POZEMOK - PRUSKÉ 2258 m2

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR012413

Popis

Cena 120 500 €
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 2258 m2
Výmera pozemkov 2258 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Ilava
Obec Ilava

Ponúkame vám na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v novozastavanej časti strediskovej obce Pruské neďaleko od centra obce. Pozemok s výmerou 2258 m2 má šírku cca 32m a dĺžku cez 70m. Možnosť napojenia na elektrinu a obecnú kanalizáciu. Vodu je potrebné riešiť formou studne. Prístup na pozemok po nespevnenej obecnej komunikácii. Pozemok má vynikajúcu orientáciu - slnečný po celý deň s krásnym výhľadom na okolitú prírodu Bielych Karpát a Vršatského brala, ktoré je vyhľadávaným turistickým miestom. Inšpirácia na výstavbu viď ilustračné foto. 

VÝHODY PONUKY:

- pozemok ponúka široké možnosti na výstavbu veľkorysého rodinného domu s relax zónou, úžitkovou aj okrasnou záhradou;

- je vhodný na výstavbu aj viacerých rodinných domov - investičný zámer;

- pozemok sa nachádza v obci, ktorá je vdobre vybavená sieťou zariadení ostatnej sociálnej infraštruktúry - zrekonštruovaná základná škola s materskou školou, multifunkčné ihriská; stredná škola; obvodné zdravotné stredisko, lekáreň...

 Pripojenie na diaľnicu D1 do 5 km, do mesta Ilava  6 km, mesta Púchov .16 km a krajského mesta Trenčín 30 km.

Cena pozemku: 120 500.-eur.

Tip na výlet: https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/pruske

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID  12413, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.