Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

PREDAJ: RODINNÝ DOM so záhradou - UDIČA - 53 000.-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR011919

Popis

Cena 53 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 138 m2
Výmera pozemkov 460 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Udiča

Ponúkame vám na predaj starší rodinný dom v obci Udiča, okres Považská Bystrica s pozemkom o výmere 460 m2, zastavaná plocha 138 m2. Zo vstupnej chodby domu sa prechádza po ľavej strane do obývacej miestnosti a po pravej strane do kuchyne a obývacej izby. V dome prebehla menšia rekonštrukcia - výmena okien a strešnej krytiny. V podkroví domu je dostatočný úložný priestor. K nehnuteľnosti prislúcha hospodárska budova, vedľa domu aj za domom priestor využívaný ako záhrada. Dom je neobývaný, hneď k dispozícii.

IS: elektrina - odpojené hodiny, voda - obecný vodovod.

 

VÝHODY PONUKY:

Dom sa nachádza v centre obce s dobrou občianskou vybavenosťou, blízko autobusovej zastávky, obchodov, školy a obecného úradu. Neďaleko príodnej rezervácie Klapy.

Ponúka viaceré možnosti:

  • rekonštrukciou zrealizovať bývanie podľa svojich predstáv 

  • získať stavebný pozemok za rozumnú cenu 

  • ako výhodná investícia do budúcna.

Tipy na výlety v okolí: https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/udica

Odporúčame vidieť. 

Vzdialenosť od Považskej Bystrice do 9 km od Púchova 11 km.

Enenrgetický certifikát nebol vypracovaný.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- výstavbu domu

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 11919, call centrum: 0911 175 510.

 

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.