Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

Maklér - MGM ŽILINA

  Referencie

  Blog

 • Realitná kancelária – ako to funguje? (časť štvrtá)

  Spracovanie, inzercia a výber klientov.

  V minulom čísle sme začali tému ako funguje prípadný predaj Vašej nehnuteľnosti, ak sa rozhodnete pre nás. Vzhľadom na rozličné postupy a know how iných realitných kancelárií, si netrúfam proces paušalizovať a ani tvrdiť, že toto je jediný správny postup. Posúdenie nechávam na Vás.

 • Realitná kancelária – ako to funguje? (časť tretia)

  Náber, určenie ceny a dĺžka predaja

  V predchádzajúcich častiach sme Vás informovali o niektorých detailoch práce a štruktúry realitnej kancelárie. Dnes sa zameriame na základné veci v prípade predaja nehnuteľnosti. 

 • Realitná kancelária – ako to funguje? (časť druhá)

  Legislatíva, poistenie a NARKS

  V prvej časti sme hovorili o realitných kanceláriách, o ich rozmanitosti a rozdieloch. Dnes sa tejto téme budeme venovať aj ďalej. Legislatíva podmieňuje podnikanie v tejto oblasti, podmienkou je prax a vzdelanie. Čo má a nemá na starosti pri sprostredkovaní obchodu však taxatívne určené nie je, a tak sa rozsah služieb a sféra záujmov dá zistiť iba pri osobnej komunikácii. Existuje združenie, ktorého členom je aj naša Realitná kancelária MGM a ktorá má isté pravidlá a svoj etický kódex. Je to Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska so skratkou NARKS. 

 • Realitná kancelária – ako to funguje? (časť prvá)

  Realitné kancelárie, makléri, odbornosť a kvalita

  Drvivá väčšina z Vás, ak nie všetci, pojem realitná kancelária pozná, niektorí z praxe, iní len z počutia, mnohí s dobrými skúsenosťami, ďalší z viac či menej nedobrými spomienkami. Veľká skupina je tých, čo posudzujú pôsobenie realitnej kancelárie na základe skúseností a hodnotenia iných osôb.  A ako to bežne býva, často to funguje ako bežná detská slovná hra „Telefón“. Aktuálne ponuky makléra

Ponuky makléra