Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

Maklér - MGM ŽILINA

Profilová fotka

Tomáš Nagy

Tomáš je charizmatický človek, ktorý má obchodovanie v krvi už od strednej školy. Časom prešiel rôznymi obchodnými pozíciami, od regionálnej tlače sa cez obchodné reťazce dostal až k realitám, kde objavil silu samotného obchodu. Hľadanie nehnuteľností pre svojich klientov preňho znamená obrovskú zodpovednosť a poslanie. Uvedomuje si, že bývanie býva často doživotná investícia, a preto sa pri hľadaní toho správneho domova snaží byť klientom v prvom rade poradca, ktorý čerpá zo svojich realitných skúseností. V MGM je od prvého kvartálu 2016 a má už za sebou niekoľko desiatok úspešne zrealizovaných realitných obchodov.

+421 (0) 910 861 186 info@realitymgm.sk

  Referencie

Tomáš mi pomohol predať rodinný dom. Za svoj život som riešila tri obchody s troma maklérmi v rôznych realitných kanceláriách ale Tomáš bol najlepší, má to v sebe.

Anna Rychnavská


Tomáša som oslovila aby mi vyriešil ťažkú situáciu s bývaním. Jeho riešenie bolo promptné, dokázal v rozmedzí troch mesiacov predať môj jednoizbový byt v Žiline a našiel mi vhodný rodinný dom vo Višňovom. Rozdiel mi pomohla dofinancovať MGM cez MGM-financovanie. Som šťastná a spokojná, že som mu dôverovala. 

Odporúčam.

Gabriela Pecková


  BlogAktuálne ponuky makléra

Ponuky makléra

Predaj stavebné parcely pre podnikateľské účely, Košťany nad Turcom

Lokalita: Žilinský kraj / Košťany nad Turcom
Výmera: 1951m2
Inzertná kategória: Predaj
Ponuka číslo: ZA007694
Pridané 09.02.2017

Predaj kancelárskych priestorov v novostavbe, Žilina - Bôrik

Lokalita: Žilinský kraj / Žilina / Bôrik
Výmera: 341.8m2
Inzertná kategória: Predaj
Ponuka číslo: ZA007202
Pridané 06.06.2016