Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

3+kk BYT S DVOMI BALKÓNMI, VEĽKÁ LOMNICA

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: MO009989

Popis

Cena 135 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 59.69 m2
Kraj Prešovský kraj
Okres Kežmarok
Obec Veľká Lomnica

Exkluzívne Vám ponúkam  na predaj komfortne zariadený 3i byt s dvomi balkónmi. Byt sa nachádza v apartmánovom komplexe Tatragolf Mountain Resort vo Veľkej Lomnici, ktorý je východiskovým miestom do národných parkov, k unikátnym historickým pamiatkam, ako aj k možnostiam aktívneho oddychu a zábavy. Užiť si tu môžete vysokohorskú turistiku, golf, kvalitnú lyžovačku alebo dokonalý relax v termálnych vodách tunajších aquaparkov.

byt
- v osobnom vlastníctve
- 3. poschodie
- podlahová plocha 59,69 m²
- orientovaný na severnú a východnú stranu
- koberec v celom byte, dlažba v kúpeľni
- kuchynská linka s mikrovlnnou rúrou a chladničkou
- centrálne vykurovanie plynovým kotlom
- kapacita ubytovania: 4 osoby
- predáva sa kompletne zariadený

dispozícia bytu
- vstupná chodba
- obývacia izba spojená s kuchyňou, balkón (V)
- spálňa s balkónom (S)
- spálňa (S)
- kúpeľňa spojená s toaletou

výhody nehnuteľnosti
- byt je kúpou ihneď voľný
- perfektná východisková pozícia pre letné i zimné aktivity
- kompletná občianska vybavenosť v obci
- reštaurácia priamo v komplexe
- bezpečné parkovanie na stráženom parkovisku

Ponuka predstavuje skvelú investíciu vzhľadom k tomu, že o krátkodobý prenájom je v tomto rezorte neustále veľký záujem a cena za noc sa pohybuje od 100,- € vyššie. Priemerný čistý ročný výnos sa tak hýbe okolo 7.000,- €.

Mesačný predpis: 178,- € (správca, voda, vykurovanie, internet, upratovanie spol. priestorov, energie).

Cena: 135.000,- €.

Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim.

© Text je autorským dielom a majetkom spoločnosti KRISTÍNA ČULÍKOVÁ, s.r.o.

Túto ponuku evidujeme v našom systéme pod ID 9989, pre viac info alebo záujem o obhliadku volajte call centrum: 0910 861 186.Prešovský kraj sa nachádza v severovýchodnej časti Slovenskej republiky. Slovensko je administratívne členené na 8 vyšších územných celkov. Prešovský kraj je spomedzi všetkých krajov najľudnatejší a podľa rozlohy je druhým najväčším krajom na Slovensku. Tvoria ho historické regióny severného, stredného a čiastočne južného Spiša, horného a dolného Šariša a horného Zemplína.

Kraj sa rozprestiera v smere západ - východ .  Dĺžkou 250 km približne trikrát prekonáva svoju šírku. Vypĺňa celú severovýchodnú časť Slovenska (je najvýchodnejším krajom SR). Prešovský kraj má spoločné hranice s dvoma samostatnými štátmi, Poľskom (360 km), Ukrajinou (38 km) a s troma slovenskými krajmi, Košickým, Banskobystrickým a Žilinským samosprávnym krajom.

Administratívne sa Prešovský kraj delí na 13 okresov:

  • Celková rozloha: 8 993 km²
  • Počet obyvateľov (31.12. 2013): 818 916
  • Hustota osídlenia (2013): 91,07 obyv./km2
  • Počet okresov 13
  • Počet obcí 664 (z toho 23 miest)

Zaujímavosť: Najstarším dokladom osídlenia Prešovského kraja je vzácny antropologický nález výliatku mozgovne neandertálskeho pračloveka z Gánoviec pri Poprade z doby 120 000 rokov pred naším letopočtom.

zdroj: wikipédia

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.
Moje naposledy zobrazené nehnuteľnosti