Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

NOVINKA! Na predaj krásny 2i byt, Vrútky, Cena: 99.500EUR

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA009968

Popis

Cena 99 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 60 m2
pivnica 17 m2
Kraj Žilinský kraj
Okres Martin
Obec Vrútky
Časť Vrútky

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt o výmere 60m2 v meste Vrútky na druhom poschodí z dvoch. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciu podľa projektu pod značkou TOLICCI Design Apartments. Projekt rekonštrukcie je pred dokončením interiérových prvkov a kuchyne. V byte prebehla rekonštrukcia dispozície za účelom celkového presvetlenia priestoru. Orientácie spálne a obývačka s balkónom je na východnú svetovú stranu. Kúpeľňa s oknom je orientovaná na západ. Kuchynská a jedálenská časť je orientovaná na južnú a západnú stranu. Vymenené sú vchodové dvere obsahujúce bezpečnostné prvky. V celom byte sú znížené stropy so svietidlami a hudobnými reproduktormi rozmiestnenými v jednotlivých miestnostiach. Všetky reproduktory sa dajú samostatne ovládať a prispôsobiť intenzitu hlasitosti a výber hudby prostredníctvom aplikácie v telefóne. Byt má vlastný plynový kotol, nové rozvody teplej vody a radiátory čo výrazne znižuje mesačné náklady na byte. Vykurovanie sa dá diaľkovo ovládať prostredníctvom telefónu čo výrazne zvyšuje samotný komfort bývania. V kúpeľni sú osadené machové steny ako moderný dizajnový prvok. Súčasťou osadenej vane je chromoterapia (liečba farbami). V kúpeľni ako aj v toalete je zrealizovaná elegantná povrchová úprava interiérových stien formou benátskej stierky. Mramor nachádzajúci sa na podlahe kúpeľne, obklad steny ako aj povrchová doska kúpeľňovej skrinky je z mramoru z Madagaskaru. V kúpeľni a v kuchynskej časti je realizované podlahové kúrenie. V byte sú vymenené kompletné elektrické rozvody. V chodbovej, obývacej a kuchynskej časti sa je položená dlažba. Chýbajúce časti rekonštrukcie (kuchyňa, interiérové dvere, svietidlá, spálňový nábytok) je možné dokončiť podľa projektu s projektantmi s dizajnérskou značkou TOLICCI. Fotky sú vizualizáciou interiéru, kde časť je už realizovaná detailne práve podľa navrhnutého projektu.

Byt je navrhnutý priamo zakladateľom značky TOLICCI a je pripravený pre mladý pár alebo jednotlivca, ktorý obľubuje luxus, pohodlie, kvalitu a dizajn. Priestor je maximálne otvorený a presvetlený a dostal nádych luxusu v 100% identite TOLICCI, ktorá ako vždy pozostáva z dreva, kameňa, skla a drahých kovov. Dizajnový koncept je tvorený na kontraste tmavého dreva a bielo-krémových odtieňov a zlatých akcentov s olivovo-zelenou doplnkovou farbou. V byte je navrhnutých množstvo dizajnových ikonických produktov v podobe svietidiel a doplnkov, umeleckých diel so zlatom a platinou od svetoznámej umelkyne Gordany Turuk, a produktov od High fashion home kolekcií ako sú Versace a Giorgio Armani. Byt je vybavený možnosťou smart mobilného inteligentného ovládania svietidiel, hudby a kúrenia, ktorá je vyriešená v podobe vstavaných stropných reproduktorov v obývacej izbe, kuchyni a kúpeľni.

Stav nehnuteľnosti – čiastočná rekonštrukcia. Cena: 99 500€.

Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 9968, Call centrum tel.: 0910 86 11 86.Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

  • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
  • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.Mohlo by Vás záujímať

Moje naposledy zobrazené nehnuteľnosti