Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

REZERVOVANÉ - PREDAJ – EXKLUZÍVNE – 2i BYT LÁNSKA POVAŽSKÁ BYSTRICA 75 000 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009901

Popis

Cena 75 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 56 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej časti Považskej Bystrice na Lánskej. Nachádza sa na prvom poschodí zo šiestich. Celková rozloha bytu je 56m2 + loggia + 2m2 pivnica. Dispozične pozostáva z chodby, izby, obývačky, kuchyne, kúpeľne a WC. K izbe prislúcha vlastná loggia. Murivo – panel. Byt je zrekonštruovaný. Jadro bytu je murované. Plávajúca podlaha, dlažba - chodba a kuchyňa. Plastové okná. Ústredné kúrenie – radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica. Výťah k dispozícii. LV bez ťarchy. Byt sa predáva po dohode aj so zariadením.

Mesačné náklady do 200€/2 osoby + 2 deti.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 9901, call centrum: 0911 175 510.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.