Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ - EXKLUZÍVNE - STAVEBNÉ POZEMKY MILOCHOV, CENA 28€/m2

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009697

Popis

Cena 28 €
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 1727 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výhľadom na celé okolie v obci Dolný Milochov. Pozemok je s výmerou 1727 m2. Je vhodný na výstavbu rodinných domov. K pozemku vedie prístupová cesta. Občianska vybavenosť obce je na dobrej úrovni. Trasy IS (voda a kanalizácia) vedú v blízkosti hranice pozemku a prípojky na elektrinu a plyn sa nachádzajú neďaleko pozemku podľa príloh. V okolí pozemku prebieha výstavba rodinných domov.

V prípade záujmu možnosť výstavby domu na kľúč podľa vlastného výberu.

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 9697, call centrum telefón: 0911 175 510.

 

 

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.