Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ – EXKLUZÍVNE – 3i BYT STRED POVAŽSKÁ BYSTRICA 92 000 €

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009560

Popis

Cena 92 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 82 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Stred

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt v najvyhľadávanejšej časti Považskej Bystrice na Strede. Nachádza sa na prvom poschodí zo šiestich. Celková rozloha bytu je 82m2 + 4m2 loggia + 2m2 pivnica. Dispozične pozostáva z chodby, spálne, detskej izby, obývačky, kuchyne, kúpeľne a WC. K detskej izbe prislúcha loggia. Murivo – panel. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Jadro bytu je murované. Nanovo vymaľované steny. Plávajúca podlaha, v dvoch izbách parkety. Plastové okná. Bezpečnostné dvere. Ústredné kúrenie – radiátory. Predaj bytu s kompletným vybavením kuchyne, so zariadením. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica. Výťah k dispozícii. LV bez ťarchy. Mesačné náklady do 125€/2 osoby.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 9560, call centrum: 0910 861 186.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.