Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka
Kariéra v MGM

REZERVOVANÉ - PREDAJ – ZNÍŽENÁ CENA RD SÁDOČNÉ 35 000,- €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009494

Popis

Cena 35 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 89 m2
Výmera pozemkov 581 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Sádočné
Časť Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v obci Sádočné. Zastavaná plocha je 89 m2. Celková výmera pozemku je 670 m2. RD je dvojpodlažný a z polovice podpivničený. Prvé podlažie dispozične pozostáva zo vstupnej miestnosti – zádveria, kuchyne s murovanou pecou, obývacej izby, kúpeľne. Na druhom podlaží sa nachádza izba. Súčasťou domu so samostatným vchodom je komora na prízemí, na prvom podlaží sa nachádza izba. IS: elektrina, kanalizácia, voda. Kúrenie ústredné. Odpad je riešený septikom s možnosťou pripojenia na kanalizáciu. Tichá lokalita obce. Občianska vybavenosť - v blízkosti RD sa nachádza škôlka, cca 1 km vo vedľajšej obci škola a obchod s potravinami. 15 km od diaľničného obchvatu pri Považskej Bystrici. Energetický certifikát nebol vypracovaný.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 9494, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.