Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ – EXKLUZÍVNE – REKREAČNÁ CHATA- BELUŠA - PÚCHOV 72 000 €

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009434

Popis

Cena 72 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 254 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov
Časť Beluša

Ponúkame vám na predaj rekreačnú chatu v obci Beluša, okres Púchov. Zastavaná plocha je 200 m2. Celková výmera pozemku je 254 m2. Chata je dvojpodlažná a podpivničená. Prvé podlažie dispozične pozostáva zo vstupnej miestnosti – zádveria, spoločenskej miestnosti s pecou, kuchyňe a kúpeľne. Druhé podlažie obsahuje priestrannú chodbu a tri izby na spanie. Podlažia sú prepojené schodiskom, pod ktorým vedú schody do pivnice. Pivnica pozostáva z chodbičky, spoločenskej miestnosti s krbom a miestnosti s predprípravou na saunu. Chata je napojená na vodovod. Kúrenie – pecou na tuhé palivo. Odpad je riešený septikom. Nehnuteľnosť je suchá a veľmi zachovalá. Tichá lokalita obce. Kompletná občianska vybavenosť. 3 km od diaľničného obchvatu Beluša.

 

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID ..., call centrum: 0910 861 186.

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.