Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ – 3i BYT PÚCHOV 85 500 €

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009364

Popis

Cena 85 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 68 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt v zaujímavej časti Púchova. Nachádza sa na siedmom poschodí zo siedmich. Celková rozloha bytu je 68m2 loggia. Dispozične pozostáva z väčšej chodby, detskej izby, obývačky, kuchyne, spálne, kúpeľne a WC. Ku kuchyni prislúcha vlastná loggia. Murivo – panel. Byt je po rekonštrukcii. Jadro bytu je murované. Plávajúca podlaha. Plastové okná. Ústredné kúrenie – radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica. Výťah k dispozícii. LV bez ťarchy. Mesačné náklady do 150€/2 osoby.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID ..., call centrum: 0910 861 186.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.