Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

REZERVOVANÉ - PREDAJ - PODIELY STAVEBNÉHO POZEMKU POVAŽSKÁ BYSTRICA 12 €/m2

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009154

Popis

Cena 12 €
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 2219 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame vám na predaj podiely stavebného pozemku v Považskej Bystrici.

Z celkovej výmery parcely o rozlohe 5706 m2 predávame podiely:

31,7 m2

Pozemok sa nachádza sa pod Rozkvetom blízko zastavaného územia s rodinnými domami. Všetky IS (elektrina, plyn, kanalizácia, vodovod) sa nachádzajú v blízkosti pozemku. Podľa územného plánu mesta je pozemok určený pre intenzívnu nízkopodlažnú zástavbu a mestské vily s povolenou výškou zástavby 2 nadzemné podlažia + podkrovie. Prístupová cesta vo vlastníctve mesta. Občianska vybavenosť mestskej časti je na výbornej úrovni (škola, škôlka, potraviny, autobus. zástavka). Pripojenie na diaľnicu D1 len 1km.

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 9154, call centrum: 0910 861 186.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.