Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ – EXKLUZÍVNE – POZEMOK HORNÝ LIESKOV, CENA DOHODOU

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009112

Popis

Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 986 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Horný Lieskov

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horný Lieskov. Nachádza sa v peknom prostredí s výhľadom na celé okolie. Celková výmera je 986 m2. Prípojky na elektrinu a vodu sú v blízkosti pozemku, plyn a kanalizácia v obci nie je. Prístupová cesta na pozemok je asfaltová. Vhodný na výstavbu RD alebo chatu, na susedných pozemkoch sú novostavby. Občianska vybavenosť obce je na dobrej úrovni. Pripojenie na diaľnicu D1 10 km.

Vybavíme za vás na kľúč:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- stavebné povolenie

- inžinierske siete

- výstavbu domu

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 9112, call centrum: 0910 861 186.

 

 

 

 

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.