Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

REZERVOVANÉ – EXKLUZÍVNE – 3i BYT SNP, ZNÍŽENÁ CENA 77 900 €

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009035

Popis

Cena 77 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť SNP

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v obľúbenej časti Považskej Bystrice na SNP. Nachádza sa na treťom poschodí v nadstavenej bytovke. Výstavba prebehkla pred 10-timi rokmi. Celková rozloha bytu je 64m2 + 3m2 loggia + 2m2 pivnica. Dispozične pozostáva z chodby, detskej izby, obývačky, kuchyne, spálne, kúpeľne a WC. K obývacej izbe prislúcha vlastná loggia. Murivo – tehla. Byt je kompletne zrekonštruovaný. Jadro bytu je murované. Nanovo vystierkované a vymaľované steny. Plávajúca podlaha v izbách, v kuchyni a na chodbe dlažba. Plastové okná. Vlastné kúrenie plynový kotol. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. Výťah nie je k dispozícii. V cene bytu je zariadenie obývacej izby. LV bez ťarchy. Mesačné náklady do 150€/2 osoby.

Garancia: vyhotovenie úverových ponúk do 48 hodín a schválenie úveru do 14 dní.

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky. Zabezpečíme vám: vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

 

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 9035, call centrum: 0910 861 186.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.