Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ – EXKLUZÍVNE – POZEMOK V OBCI BELUŠA 18€ / 1 m2

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR009029

Popis

Cena 18 €/m2
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 677 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Beluša

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v obci Beluša. Nachádza sa v chatovej oblasti v krásnej prírode. Pozemok je v miernom svahu a pozostáva z jednej parcely o výmere 677 m2. Prístupová cesta na pozemok je spevnená. Je vhodný na výstavbu chaty, ale nehnuteľnosti v susedstve sú určené na celoročné bývanie. Občianska vybavenosť obce je na dobrej úrovni. V okolí možnosť turistického využitia.

Garancia: vyhotovenie úverových ponúk do 48 hodín a schválenie úveru do 14 dní.

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky. Zabezpečíme vám: vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

 

Nájdete nás na stránke realitymgm.sk pod ID 9029, call centrum telefón: 0910 86 11 86

 

 

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.