Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

REZERVOVANÉ - RD SVEREPEC, CENA DOHODOU

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR008884

Popis

Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 99 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Sverepec

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo Sverepci. Zastavaná plocha je 313 m2, z toho obytná 99 m2. Celková výmera pozemku je 552 m2. RD je jednopodlažný, postavený z pálenej tehly. Dom dispozične pozostáva z detskej izby, spálne, kuchyne, obývacej izby, kúpeľne a WC. Dom je po kompletnej rekonštrukcii z r. 2012: nová zateplená strecha, nová fasáda, plastové okná, vo vnútri dlažba + plávajúca podlaha, vnútorné kachle. Hneď za domom je zastrešený altánok s vonkajším krbom a studňou. Kúrenie – radiátory a plynový kotol. Nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave. Vyhľadávaná tichá lokalita. 1 km od diaľničného zjazdu Juh Považská Bystrica. Mesačné náklady do 120€/3 osoby.

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky.

Zabezpečíme Vám: vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo , kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

Garancia: vyhotovenie úverových ponúk do 48 hodín a schválenie úveru do 14 dní.

Nájdete nás na stránke realitymgm.sk pod ID 8884, call centrum telefón: 0910 86 11 86

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.