Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ - 3i BYT HLINY, CENA DOHODOU

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR008870

Popis

Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 58 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v zaujímavej časti Považskej Bystrice na Hlinách. Nachádza sa na šiestom poschodí z deviatich. Celková rozloha bytu je 58m2 + 2x4m2 pivnica. Dispozične pozostáva z väčšej chodby, detskej izby, obývačky, kuchyne, spálne, kúpeľne a WC. Murivo – panel. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Jadro bytu je pôvodné-umakart. V izbách je plávajúca podlaha, ostatné dlažba. Plastové okná. Ústredné kúrenie – radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. Výťah k dispozícii. Mesačné náklady do 175€/2 osoby.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- vizualizáciu

- prepis energií

Nájdete nás na stránke realitymgm.sk pod ID 8870, call centrum telefón: 0910 86 11 86


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.