Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PRENÁJOM PRIESTOROV V CENTRE POPRADU
*** PRIESTORY OD 85,-€ / MESIAC ***

Detail ponuky

Číslo ponuky: FL008795

Popis

Cena 85 €
Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty
Inzertná kategória Prenájom
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 36 m2
Výmera pozemkov 36 m2
Kraj Žilinský kraj
Okres Liptovský Mikuláš
Obec Nižná Boca
Časť Poprad

FLATONIC | LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúka na prenájom priestory na Francisciho ulici v Poprade. 
Priestory sa nachádzajú  na tretom podlaží. Priestory majú široké možnosti  využitia – kancelárske, obchodné, skladové...
 - sú vybavené s  IS
- priestory majú  osadené nové plastové okná, nové stierky.
- príslušenstvom sú aj 2 x spoločné WC pre priestory na chodbe 
- k dispozícií je výťah
- k dispozícii sú parkovacie miesta za budovou
PRIESTOR   A :
- 36 m
2  orientovaný je na sever ( s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier)
- priestor pozostáva z dvoch miestností
- 1x umývadlo
Cena nájmu je  198,-€/ mesiac + energie 36,-€
PRIESTOR B:
- 36 m2   orientovaný je na sever ( s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier)
- bez umývadla
Cena nájmu 180,-€ / mesiac + energie 36,-€
PRIESTOR C:
- 36 m2    
orientovaný na Juh 
- s umývadlom
 Cena nájmu je  198,-€/ mesiac + energie 36,-€
PRIESTOR D:
17 m2      
orientovaný na Juh 
- bez umývadla
Cena nájmu je  85,-€ / mesiac + energie 17,-€

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie FLATONIC.

Túto ponuku nájdete na stránke flatonicreal.sk pod ID 8795, pre viac info alebo záujem o obhliadku volajte call centrum: 0910 861 186.Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

  • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
  • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.

Moje naposledy zobrazené nehnuteľnosti