Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ – EXKLUZÍVNE – POZEMOK V OBCI HLOŽA

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA008547

Popis

Cena 18 €
Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 807 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Beluša
Časť Hloža

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v obci Hloža, nachádza sa v peknom prostredí s výhľadom na celé okolie. Pozemok pozostáva z jednej parcely E, výmera je 807m2, pozemok je užší, ale je možnosť prikúpenia susednej parcely. IS a voda v blízkosti, v susedstve sú novostavby. Prístupová cesta na pozemok asfaltová. Vhodný na výstavbu domu, umiestnený v intraviláne v územnom pláne. Občianska vybavenosť obce je na dobrej úrovni. Pripojenie na diaľnicu D1 len 1 km.

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky. Zabezpečíme vám: vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 15, call centrum telefón: 0910 861 186.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.