Detailné
vyhľadávanie
Kliknite pre otvorenie filtra
MGM Reality Realitné centrum
Poctivá Slovenská Realitka

PREDAJ – EXKLUZÍVNE – PRIEMYSELNÝ POZEMOK V OBCI BELUŠA

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA008544

Popis

Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 16892 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Beluša
Časť Beluša

Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok v obci Beluša s celkovou výmerou 16892 m2. Nachádza sa na území priemyselnej výroby a logistiky, územný plán NO1-. Predstavuje územie pre umiestňovanie priemyselnej výroby regionálneho významu, určené pre situovanie stavieb a zariadení s rušivým účinkom na obytné a rekreačné prostredie. Elektrina hneď na vedľajšom pozemku. Voda v blízkosti pozemku. Prístup na pozemok z prístupovej cesty. Vhodný na výstavbu pre výrobné a priemyselné účely, logistického centra. 200m od pozemku sa nachádza zastávka železničnej stanice. Pripojenie na diaľnicu D1 len 1,7km.

V cene pozemku sú zahrnuté všetky poplatky. Zabezpečíme vám: vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

Nájdete na stránke realitymgm.sk pod ID 22, call centrum telefón: 0910 861 186.

 


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.