HYPOBONUS

EXKLUZÍVNE! Útulný 2-izbový byt, všade blízko, predaj, Považská Bystrica , Cena: 94.500 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014892

Popis

Cena 94 500 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 67.55 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica
Časť Centrum

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 67,55 m2, disponujúci veľkou murovanou pivnicou v suteréne. Je situovaný na prízemí 3-poschodového zatepleného bytového domu so zrekonštruovanými spoločnými priestormi. Okolie tvoria upravené trávnaté plochy s rozkošatenou zeleňou, čo len umocňuje priateľskú komunitnú atmosféru bývania v paneláku s menším počtom bytových jednotiek.
Adresa nehnuteľnosti je v obľúbenej časti Považskej Bystrice, s mnohými jej vymoženosťami vzdialenými len pár minút pešou chôdzou.
Súčasťou inzerátu sú ilustračné fotografie interiéru dispozične totožného bytu, slúžia ako inšpirácia pre možný vzhľad ponúkanej nehnuteľnosti po jej prípadnej rekonštrukcii.

DISPOZÍCIA
Pôdorys zachytáva čaro typického mestského bytu, izby sú pekne presvetlené a výhľady orientované na severovýchod a juhozápad.
Pozostáva z nasledovných miestností:
- obývacia izba /19,35 m2/ s prístupom do oddelenej kuchyne;
- spálňa /14,22 m2/ s priestorom pre pracovné zázemie;
- kuchyňa /11,82 m2/ zariadená kuchynskou linkou a jedálenským sedením;
- kúpeľňa s toaletou /5,22 m2/ vybavená umývadlom, vaňou, prípravou pre práčku, priestor s wc a oknom je čiastočne oddelený priečkou;
- špajza /1,36 m2/ s oknom;
- chodba /7,63 m2/ v tvare písmena L, spájajúca jednotlivé miestnosti bytu.
Vďaka príjemnej, a zároveň praktickej dispozícii je byt ideálny na uspôsobenie jeho konečného vzhľadu požiadavkám budúcich majiteľov na vysnívané bývanie.

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti hlavných tepien okresného mesta Považská Bystrica, na adrese s výbornou občianskou vybavenosťou. Pešou chôdzou sú dostupné nákupné centrá, predajne a gastro prevádzky, poskytovatelia služieb, základné školy, materské školy, nemocnica, detské ihriská, letné kúpalisko a iné.  
Zastávky mestskej hromadnej dopravy sú vzdialené približne 200 m. Diaľničné privádzače pre smery Bratislava – Žilina sú dostupné do 3 minút.

Stav nehnuteľnosti: pôvodný stav s novými stúpačkami, veľký potenciál po realizácii rekonštrukcie.

Mesačné náklady: správa domu 100,- € + plyn 39,- € + elektrina 42,- € pri obývaní dvomi osobami.

Dostupnosť: podľa dohody.

Cena: 94.500,- €

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014892.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.