HYPOBONUS

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE! Moderný 4-izbový rodinný dom, nová zástavba, predaj, Svinná pri Trenčíne, Cena: 198.000 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014883

Popis

Cena 198 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 96.29 m2
Výmera pozemkov 489 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Trenčín
Obec Svinná

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj vkusný 4-izbový rodinný dom s adresou v príjemnej lokalite s novými rodinnými domami. K nehnuteľnosti s úžitkovou plochou 96,26 m2 prislúcha strechou domu prestrešená terasa o rozlohe 7,54 m2 a kvalitne oplotený rovinatý pozemok s výmerou 489 m2.
Na parkovanie vozidiel domácnosti slúži spevnená plocha situačne umiestnená vedľa domu.
Ponúkaná nehnuteľnosťou je súčasťou samostatne stojaceho jednopodlažného rodinného domu obdĺžnikového pôdorysného tvaru. Predmetom predaja je jeho pravá obytná jednotka, disponujúca samostatným vchodom do interiéru aj oddelenými vstupmi do exteriéru.

DISPOZÍCIA
Izby sú príjemne presvetlené, vstup je umiestnený z juhovýchodu, terasa a záhrada sú orientované na severozápad. Premyslené rozmiestnenie jednotlivých miestností obyvateľom zaručuje dostatok vzájomného spoločenského kontaktu i súkromia:
- spoločenská časť domu /38,23 m2/ tvorená útulnou obývacou izbou s krbovými kachľami, modernou kuchyňou s raňajkovým pultom pre 3 osoby a jedálňou so sedením pre 4 osoby;
- špajza /5,34 m2/ prístupná z kuchyne;
- spálňa /13,90 m2/ so vstavanou šatníkovou skriňou;
- detská izba /11,35 m2/;
- pracovňa /13,14 m2/ alebo hosťovská izba;
- kúpeľňa /8,48 m2/ s dvomi umývadlami, wc misou, sprchovacím kútom a vaňou;
- toaleta /1,50 m2/ ako samostatná miestnosť s wc misou a umývadlom;
- zádverie /2,5 m2/ so vstavanou skriňou a vstupom zo závetria.
Na prestrešenú terasu /7,54 m2/ s výhľadom do záhrady sa vychádza z obývačky.

TECHNICKÉ PARAMETRE A VYBAVENIE
Rodinný dom z roku 2019 je riešený ako murovaný objekt. Základy sú betónové pásy, podmurovka je murovaná s vodorovnou izoláciou proti vode. Fasáda je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom. Strecha je valbová, krov má priehradové drevené klincové väzníky v kombinácii s fóliou. Strešnú krytinu tvorí betónová škridľa Terran. Stropy majú sadrokartónové podhľady čiastočne s bodovými svetlami. Dom má murovaný komín.
Plot zo strany ulice je zhotovený z kovových profilov s výplňami v podobe plastových vodorovných profilov. Plot ohraničujúci pozemok dvora je panelový.
Vchodové dvere sú plastové s nadsvetlíkmi, interiérové dvere dyhované v drevených zárubniach. Okná a dvere na terasu sú plastové s izolačným trojsklom a vnútornými hliníkovými žalúziami. Podlahy v izbách sú laminátové, v ostatných miestnostiach a na terase sú keramické dlažby.
Vykurovanie je podlahové elektrické odporovými drôtmi s reguláciou teploty v každej miestnosti. Bonusovou alternatívou vykurovania sú krbová kachle od výrobcu Panadero. Ohrev teplej úžitkovej vody je zásobníkovým elektrickým bojlerom.
Zhotovené sú podomietkové rozvody dátových sietí, príprava na zhotovenie alarmu a videovrátnik.
Kuchynská linka dĺžky 5 metrov zahŕňa: silgranitový drez s pákovou batériou, biela indukčná varná doska Mora s digestorom beko, elektrická rúra beko, mikrovlnná rúra beko, umývačka riadu beko. Vedľa linky je umiestnená dvojdverová americká chladnička s mrazničkou značky Concept.
Dom je napojený na obecné inžinierske siete: elektrina, vodovod. Odkanalizovanie je realizované do vlastnej žumpy vo dvore.

LOKALITA
Obec Svinná pri Trenčíne je lákavou lokalitou na bývanie pre všetky vekové kategórie. Svojim obyvateľom ponúka moderné a pohodlné bývanie v blízkosti Trenčína i prírodných krás.
K dispozícii je pestrá občianska vybavenosť, ktorá zahŕňa: predajne potravín a iného tovaru, prevádzky s rôznymi službami, základná škola s materskou školou, zdravotné stredisko, pošta, kostol, umelecká škola, zariadenie opatrovateľskej starostlivosti, športová hala, detské ihrisko, futbalové ihrisko a iné.
Na atraktivite nehnuteľnosti pridáva jej blízka vzdialenosť k výhodám krajského mesta Trenčín, ktorého historické centrum je vzdialené len 18 km.
K dispozícii sú pravidelné spoje autobusovej a železničnej dopravy, výjazdy na rýchlostnú cestnú komunikáciu pre smery Bratislava – Žilina sú dostupné do 20 minút.

Dostupnosť nehnuteľnosti: podľa dohody.

Mesačné náklady: 150 € pri obývaní tromi osobami.

Cena: 198.000,- €.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014883.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.