HYPOBONUS

Novostavba, byt 5+1, Piešťany, 5 min. od centra

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014860

Popis

Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A
Plocha 129.66 m2
Terasa 21.42 m2

Predáme nový 5 izb. byt nachádzajú sa v tichej a zelenej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta Piešťany. Byt o čistej výmere 108,24m2 sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží trojpodlažného vila domu a prislúcha k nemu terasa o výmere 21,42m2

Najväčšie benefity:

  • Veľká terasa 21,42 m2
  • Max. súkromie- nen 3 byty v bytovom dome (1 byt na psochodí)
  • Vlastné podlahové teplovodné vykurovanie
  • Veľké presklenia, na terasu hliníkové zásuvné HS portály

 

Terasa je orientovaná na slnečnú južnú stranu, ideálne na relax a načerpanie nových síl počas víkendov a večerov po práci.

Dispozícia: zádverie s dostatočným miestom na vstavané skrine alebo iné úložné riešenia, technická miestnosť s toaletou a umývadlom, veľká obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou, spálňa, 2 x izba, šatník, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, ďalšou toaletou a dvojumývadlom.

 

Dokončenie bytu je v  štandarde - vonkajšie dvere bezpečnostné protipožiarne, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, obklady a dlažby v kúpeľni a WC, kompletná sanita, laminátová podlaha v izbách.

Vlastné podlahové kúrenie a výroba TÚV v kombinácii s kvalitne zateplenou budovou vám zabezpečí nízku energetickú náročnosť aj budúcnosti. Zvyšujúce sa ceny energií tak nebudú mať zásadný vplyv na vašu peňaženku. 

Komfort bývania dotvára aj vlastné parkovisko nachádzajúce sa priamo pred vila domami s možnosťou zakúpenia dvoch parkovacích miest.

Stav nehnuteľnosti - Novostavba skolaudovaná 2023.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014288. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.