HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE! Rodinný dom na Kolibe, Bratislava

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014647

Popis

Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 978 m2
Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava III
Obec Bratislava-Nové Mesto
Časť Vinohrady

Pripravujeme pre Vás do ponuky príbeh staršieho rodinného domu s celkovou veľkorysou výmerou pozemku až 978 m2 vo vysoko cenenej lokalite na Kolibe, Bratislava (Nové Mesto - Vinohrady).

Nehnuteľnosť v sebe skrýva vynikajúci potenciál pre budúceho vlastníka na podlahovej ploche takmer 300 m2. Z podlažia sa naskytuje nádherný výhľad do okolitej krajiny. V súkromnej nepriechodnej ulici vládne ticho a pokojné susedské vzťahy.

Pozemok je vhodný pre menší developerský projekt, ale aj pre náročného klienta na výstavbu nového rodinného sídla.

Nehnuteľnosť má všetky IS, terén má mierny sklon a prístup je riešený spevnenou asflastovou cestou do slepej ulice. 

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014647. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.