HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

Predaj 3 izbový byt, Čadca - Kýčerka

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014620

Popis

Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Plocha 70 m2
Kraj Žilinský kraj
Okres Čadca
Obec Čadca
Časť Kýčerka

Ideálna ponuka bývania pre rodiny. Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 70m2, v Čadci  lokalita Kýčerka.

Popis :

Byt je veľký priestranný vhodný najmä pre rodiny s deťmi .

Orientácia bytu je sever - juh. 

Nehnuteľnosť sa nachádza na 7. poschodí v panelovom bytovom dome s výťahom, pivnicou a balkónom. Byt je v pôvodnom stave, prázdny a pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstav. Krásny výhľad na celú Čadcu .

Dispozícia bytu :  

- vstupná chodba

- kúpeľňa 

- toaleta 

- kuchyňa s balkónom 

- spálňa s  krásnym výhľadom 

- veľká obývacia izba 

- detská izba 

-šatník

Lokalita :

Predávaná nehnuteľnosť sa nachádza v obľúbenej časti Čadce, poskytujúcej kompletnú občiansku vybavenosť a mnoho ďalších benefitov.
V priamej blízkosti sa nachádza nemocnica, prevádzka obchodného reťazca Lidl, kostol, škola, škôlka, mestský štadión, fitnescentrum, zastávky MHD,  je to len pár minút autom do centra mesta, na úrady, zastávky autobusov a vlakovú stanicu. 

Cena: dohodou 

Mesačné náklady : 100e pri 1 osobe 

Byt voľný ihneď.

Po celý čas sme tu s vami !!!

Odpovieme na všetky vaše prípadne otázky, veľmi radi vám pomôžeme .

Zabezpečíme kompletnú administratívu, právny a finančný servis, kataster a všetko ohľadom kúpy a predaja vašej nehnuteľnosti. Sme váš  partner pre nový Domov 

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014620. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Okres Čadca je okres v Žilinskom kraji na Slovensku. Má rozlohu 760,62 km², žije tu 89 952 obyvateľov a priemerná hustota zaľudnenia je 118 obyvateľov na km² (údaje k 31. 12. 2019). Správne sídlo okresu je mesto Čadca.

Okres leží v severnej časti regiónu Kysuce. Na severe hraničí s Poľskom a na západe s Českom. Hlavným tokom je rieka Kysuca. Do okresu Čadca patrí 23 obcí, z toho tri so štatútom mesta (Čadca, Turzovka a Krásno nad Kysucou). Väčšina inštitúcii (úradov) a škôl okresu sídli v Čadci, no niektoré školy otvorili svoje pobočky aj v iných mestách. V obciach Skalité, Čierne, Svrčinovec a Oščadnica sa hovorí aj goralským alebo poľským nárečím.

Zdroj: wikipedia


Žilinský kraj

Demografia

K 21. máju 2011, bolo na území Žilinského kraja 144 948 domov, t.j. 13,5 % z celkového počtu domov v Slovenskej republike (z toho 120 788 obývaných, t.j. 83,3 %). Žilinský kraj bol v počte domov na druhom mieste za Nitrianskym krajom (podiel 16,2 %). Spomedzi okresov kraja najvyšší počet domov sa nachádzal v Žiline 20,3 % a najmenej v Turčianskych Tepliciach 3,3 %. Obývaných domov bolo v okrese Žilina 21,1 % z úhrnu za kraj a v Turčianskych Tepliciach 3,2 %.

Geologická charakteristika

Celé toto hornaté územie spadá z geomorfologického hľadiska do Západných Karpát. Horské masívy v tejto lokalite sa sformovali pomerne nedávno, v paleogéne. Zásluhou pohybov príkrovov sa vyzdvihovali pôvodné morské sedimenty, z ktorých postupne vznikli impozantné údolia. Rieka Váh územie nápadne rozdeľuje na dve časti:

  • severná zahŕňa pohoria: Tatry, Skorušinské vrchy, Oravské Beskydy, Oravská Magura, Oravská vrchovina, Chočské vrchy, Krivánska Fatra, Kysucké Beskydy, Kysucká vrchovina a Javorníky
  • južná zahŕňa pohoria: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Lúčanská Fatra a Strážovské vrchy

Dejiny

Po páde Veľkomoravskej ríše v roku 907, ku ktorej územie patrilo, bolo od 12. storočia prakticky až do roku 1918 súčasťou uhorského kráľovstva. V 13. storočí na obranu proti mongolským nájazdom bola vybudovaná sieť hradov (Hričov, Považský, Košecký, Lietavský, Strečniansky). 16. storočie znamenalo pre miestnych obyvateľov chudobu a strach, hlavne pred tureckou okupáciou a živelnými pohromami. Ku koncu 19. storočia tu bola zavedená železnica a v údolí Váhu začal prekvitať priemysel.


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.