HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE! Nadčasový 4-izbový rodinný dom s terasou, predaj, Veľký Biel pri Senci, Cena: 268.900 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014497

Popis

Cena 268 900 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 88.75 m2
Výmera pozemkov 325 m2

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom úžitkovou plochou 88,75 m2, vybavený inteligentnou technológiou. Architektonicky vyvážená jednopodlažná nehnuteľnosť s jemným sklonom strechy je situovaná na rovinatom pozemku o výmere 325 m2 v obci Veľký Biel a je samostatnou prevádzkovou jednotkou dvojdomu. Premyslene zvolený tvar a sklon strechy umožňuje zobytnenie podkrovia, čím sa úžitková plocha zvýši až o 60 m2.
Predávaný dom je súčasťou pôsobivého projektu výstavby 20 rodinných domov tvorených 10 dvojdomami. Obrovským benefitom je pokojná a bezpečná lokalita v spoločenstve oku lahodiacich nových rodinných domov i pestrou občianskou vybavenosťou, zároveň je súčasťou obľúbeného regiónu Senec a na dosah hlavného mesta Bratislava.
Pre viac informácií kliknite na webovú stránku www.zamestom.sk

DISPOZÍCIA
Dom je s ohľadom na čo najlepšiu funkčnosť a komfort dispozične premyslene rozdelený do niekoľkých zón. Hlavný vstup je z juhozápadu, terasa je orientovaná na západ až severozápad.
Tvoria ho nasledovné miestnosti:

 • spoločenské srdce domu / 30,0 m2/ tvorené obývacou izbou s predprípravou pre krb, vizuálne prepojenou s kuchyňoujedálenskou časťou;
 • hlavná spálňa / 13,7 m2/ disponujúca prístupom do vlastnej kúpeľne;
 • hlavná kúpeľňa / 3,8 m2/ s priestorom pre dve umývadlá, toaletu, vaňu;
 • samostatná izba I / 11,0 m2/ môže slúžiť ako detská izba alebo hosťovská izba;
 • samostatná izba II / 11,0 m2/ môže slúžiť ako detská izba alebo pracovňa;
 • kúpeľňa / 3,6 m2/ s priestorom pre umývadlo, toaletu, sprchovací kút;
 • technická miestnosť / 3,2 m2/ s výlezom na povalu;
 • chodba / 3,7 m2/ spájajúca dennú časť domu so samostatnými izbami;
 • predsieň / 4,8 m2/ vhodná aj pre umiestnenie šatníkovej skrine;
 • samostatná toaleta / 4,8 m2/ s miestom pre umývadlo;
 • krytá terasa na úrovni záhrady prístupná z obývacej izby.

TECHNICKÉ A STAVEBNÉ PARAMETRE
Nehnuteľnosť je súčasťou samostatne stojaceho rodinného dvojdomu s dvomi nezávislými bytovými jednotkami, ktoré majú samostatné vstupy i terasy orientované zo vzájomne opačných strán objektu. Bude odovzdávaná v stave dokončenia „holodom“, čo okrem iného zahŕňa: osadené plastové okná s izolačným trojsklom a dvere farby antracit, vonkajšie žalúzie ovládané aj z mobilnej aplikácie, vstupné dvere, namontované teplovodné podlahové vykurovanie s možnosťou regulovania teploty v každej miestnosti, rekuperácia a tepelné čerpadlo, kompletná úprava pozemku, nainštalovaný zavlažovací systém, oplotená väčšina pozemku, funkčné spevnené plochy.
Tvar strechy je tvorený dvomi pultovými strechami v rôznych výškových úrovniach, čím je dosiahnutý štýlový a elegantný vzhľad domu. Konštrukcie striech sú riešené krovmi z masívnych krokiev, strešný plášť tvoria škridle overenej značky Terran.
Dom je bez podpivničenia, základovou konštrukciou sú základové pásy z prostého betónu triedy C20/25.
Všetky zvislé nosné aj nenosné konštrukcie sú zhotovené z tehál, obvodové murivo tvoria tehly hrúbky 300 mm s výbornými tepelnoizolačnými parametrami.
Do diletácie medzi jednotlivými jednotkami dvojdomu je vložená zvuková izolácia Akuplat 5.
Stropná konštrukcia prízemia je betónová, s požadovanými zvukovo – izolačnými vlastnosťami.
Vonkajšia omietka bude jemnozrnná, silikátová ako súčasť kompaktného zatepľovacieho systému v kombinácii s kamenným obkladom. Na vonkajšom sokli bude použitá soklová omietka marmolit.
Kombinácia uvedených materiálov a forma realizácie stavby zaručujú ekologické bývanie a nízke mesačné náklady na prevádzku domu.
Inžinierske siete: obecný vodovod, elektrická energia, obecná kanalizácia, optická sieť, studňa 8m.

REALIZÁCIA STAVBY
Projekt výstavby rodinných domov realizuje overený dodávateľ s dlhoročnou praxou na stavebnou trhu. Pri projektovaní a uskutočňovaní stavebných prác dbá na architektonicky zaujímavé, no zároveň praktické prvky, volí kvalitné a overené materiály, svoje kroky konzultuje s odborníkmi súvisiacich odvetví. I preto sa ním realizované výstavby radia medzi obľúbené a vyhľadávané projekty.
V súčasnosti je nehnuteľnosť v štádiu dokončenej hrubej stavby/ holodomu. Plánované dokončenie výstavby je do jesene 2024, prípadne skôr podľa individuálnej dohody.

LOKALITA
Ak sa rozhodujete medzi bývaním v blízkosti veľkomesta a domovom na dosah prírodných krás, v prípade obce Veľký Biel nemusíte robiť žiadne kompromisy! V jej harmonickom prostredí sú k dispozícii nielen školy, materské školy a detské ihriská, prevádzky s rôznymi službami, kultúrne stánky a iné, no na skok je to aj k prírodnému Bielskemu jazeru i obľúbeným atrakciám seneckého regiónu. Do pár minút je vzdialený aquapark, cyklodráha, jazdecký park, golfový areál i vyhľadávané Slnečné jazerá. Hlavné mesto Bratislava sa nachádza približne 18 km od obce a je pohodlne dostupné ako rýchlostnými cestami, tak i pravidelnou autobusovou a vlakovou dopravou. Cestný privádzač k diaľnici D1 pre smery Bratislava – Žilina – Košice je vzdialený cca 7 minút.

Predávaný rodinný dom je vhodný pre záujemcu, ktorý si chce výhody nového moderného bývania užívať osobne alebo nehnuteľnosť prenajímať.

Dostupnosť: k dispozícii ihneď.

Cena RD5: 268.900,- €.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014497.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.

youtube


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.