HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

Predaj Stavebný pozemok pre RD priamo v Nitre, 867 m2, 119.920 EUR

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Info v RK

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014281

Popis

Typ nehnuteľnosti Pozemky
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Štandard
Plocha 867 m2
Výmera pozemkov 867 m2
Kraj Nitriansky kraj
Okres Nitra
Obec Nitra
Časť Mlynárce

Exkluzívne Vám ponúkame  na predaj stavebné parcely o výmere 867m2 v obci Nitra, lokalita Mlynárce, ktoré sú napojené na IS: obecná voda, kanalizácia, elektrická prípojka, plynová prípúojka.

Na obdĺžnikovitom pozemku so šírkou cca 21 m a dĺžkou cca 46 m je možné realizovať výstavbu:

  • rodinných domov
  • Radových domov/ dvjdomu
  • Domu s viacerými bytovými jedntkami.

Aktuálne sa na pozemku nachádza starší rodinný dom s prideleným súp. č.

Najväčšie benefity ponuky:

  • slepá ulica bez tranzitnej dopravy
  • 100 m od cyklotrasy a nábrežia rieky Nitra
  • zastávka MHD priamo pred pozemkom
  • tichá lokalita s vysokým potenciálom
  • vybudované IS prípojky, určené body napojenia
  • tvar pozemku s dostatočnou šírkou
  • Vynikajúca dopravná dostupnosť, blízkosť rýchlostnej cesty R1

 

Fotografie sú ilustračné. Vhodné ako pre konečného spotrebiteľa na výstavbu rodinného domu, tak aj na sídlo firmy alebo taktiež na malý developerský projekt výstavby viacerých domov/bytových jendotiek.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014281. Cena: info v RK.  Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.