HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE! Výnimočný 4 izbový byt v projekte GUTHAUS

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014168

Popis

Cena 519 990 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 142.71 m2
Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava III
Obec Bratislava-Nové Mesto
Časť Koliba

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny veľkometrážny 4-izbový byt plný svetla v projekte GUTHAUS.

Byt sa nachádza na 9-tom nadzemnom podlaží zo 16-tich, čo zaručuje vynikajúci výhľad na mesto a okolie. Byt je orientovaný na severovýchodnú stranu do vnútrobloku mimo hlavnej cesty.

Celková úžitková plocha bytu je veľkorysých 142,71 m2, pričom samotný byt má rozlohu 110,67 m2 a balkón má rozlohu 32,04 m2.

Pozrite si video prezentáciu: https://www.youtube.com/watch?v=FT-JR0xvMFc 

K bytu je možné dokúpiť parkovacie miesto v podzemnej garáži situované v blízkosti výťahu v hodnote 25.000€.

Výhodou tohto bytu je jeho veľkorysá rozloha a vynikajúca dispozícia. Byt pozostáva z troch samostatných nepriechodných izieb prepojených priestrannou chodbou a z dvoch plnohodnotných kúpeľní, pričom jedna kúpeľňa je vybavená vaňou a druhá sprchovým kútom.

Denná časť bytu o rozlohe veľkorysých takmer 50 m2 pozostáva z obývacieho priestoru spojeného s kuchyňou a jedálenskou časťou. Pôdorys bytu je pravidelného tvaru, vďaka čomu nie sú v byte žiadne „hluché miesta“ spôsobené šikmými či oblými časťami.

Balkón sa nachádza pozdĺž celého bytu a každá izba ma vlastný prístup na balkón cez francúzske okno, čo presvetľuje celý priestor bytu a zvyšuje komfort bývania. Každá izba ma vlastný termostat na regulovanie teploty prostredníctvom stropného chladenia a kúrenia.

Byt je dokončený vo vysokom štandarde a po odovzdaní je vhodný ihneď k nasťahovaniu.

Vybavenie bytu zahŕňa:

  • hliníkové okná francúzskeho typu s izolačným trojsklom
  • predpríprava na osadenie exteriérových žalúzii
  • balkón s osvetlením a elektrickou zásuvkou
  • kvalitné drevené trojlamelové parkety nórskej značky BOEN
  • najzdravší spôsob klimatizácie zabezpečuje stropné chladenie od prémiového výrobcu Rehau a kúrenie v celom byte s termostatom v každej obytnej miestnosti
  • dlažba a obklad kúpeľní od talianskeho výrobcu MARAZZI
  • sanita od popredných výrobcov Villleroy&Boch a Hansgrohe
  • interiérové bezfalcové dvere značky CLASSEN
  • bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere ADLO
  • murované vnútorné priečky so sadrovými omietkami

 

Súčasťou projektu GUTHAUS-u je detské ihrisko, workout zóna s multifunkčným ihriskom, samoobslužná práčovňa, vnútorná garáž pre bicykle, park s množstvom zelene, komunitný dvor pre rezidentov s altánkom s letnou kuchyňou a grilom ako aj cyklotrasa či uzavreté venčisko, umyvárka pre psy a bicykle. Priamo v GUTHAUS-e sa nachádza kaviareň, barbershop, lekáreň ako aj dentálna hygiena.

Okolie GUTHAUS-u ponúka komplexnú občiansku vybavenosť: zastávky MHD a električiek, supermarket LIDL, banka, McDonald, 24h čerpacia stanica OMV, fitness, reštaurácie, blízkosť Malých Karpát (prechádzky, beh, cyklistika), Mladá Garda (atletický štadión, futbalové ihrisko s umelou trávou a osvetlením, viacúčelové ihriská s umelým povrchom, ihriská na plážový volejbal, či tenisová hala), kultúrne centrum Nová Cvernovka.

Projekt GUTHAS je realizovaný spoľahlivým a overeným developerom CORWIN, ktorý má za sebou viacero úspešných projektov ako Blumental či Einpark. Na projekte GUTHAUS sa podieľali viaceré medzinárodné architektonické kancelárie. Veľkým pozitívom okolia je susediaci projekt developera CORWIN a to transformácia areálu niekdajšej Palmy, kde vznikne kompaktná mikroštvrť mestského charakteru - polyfunkčný development s bývaním, kanceláriami, obchodmi a atraktívnymi verejnými priestormi, na ktorom sa podieľa renomovaná dánska spoločnosť Gehl Architects. GUTHAUS získal 1. miesto v súťaži Zelená strecha roka 2022.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014168. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.
Moje naposledy zobrazené nehnuteľnosti