HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

EXKLUZÍVNE! Luxusné bývanie, záhrada 2.750 m2, bazén, sauna, garáž, top lokalita, predaj, Chorvátsky Grob, Cena: 1.250.000 €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA014047

Popis

Cena 1 250 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Plocha 240 m2
Výmera pozemkov 2752 m2
Kraj Bratislavský kraj
Okres Senec
Obec Chorvátsky Grob

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj moderný 1-podlažný 4-izbový rodinný dom typu bungalov, s úžitkovou plochou240,1 m2. Prislúcha k nemu pôsobivo rozsiahly rovinatý pozemok o výmere 2.752 m2, na ňom má svoje miesto bazén s mnohoúčelovým zastrešením, vydláždené terasy, záhradný domček i vonkajšie parkovacie státia. Súčasťou nadštandardného vybavenia domu je relaxačná zóna so saunou a garáž pre 3 motorové vozidlá.

Samostatne stojaci objekt na konci slepej ulice, ako vystrihnutý z časopisu o štýlovom bývaní má svoju adresu v obľúbenej miestnej časti Čierna Voda obce Chorvátsky Grob. Nachádza sa len 20 km od centra Bratislavy, zároveň Vás krása Národnej prírodnej rezervácie objíme už na hranici pozemku nehnuteľnosti. Ste fanúšikom bicyklovania? Napojiť sa na obľúbenú cyklotrasu môžete od vlastnej záhradnej bránky.
Ak chcete bývať v blízkosti hlavného mesta, a pritom si užívať súkromie v oáze pokoja priestranného rodinného domu s veľkou čarovnou záhradou, tu nemusíte robiť žiadne kompromisy!

Link na videoobhliadku: youtube.com/watch?v=HTgrZK1nnsU

DISPOZÍCIA
Interiér nehnuteľnosti je príjemne presvetlený a preslnený. Vstup je orientovaný na juhovýchod, výhľady z obytných miestností smerujú na juhovýchod – západ - severozápad.
Pozostáva z nasledovných miestností:
- spoločenské srdce domu / až 45,2 m2/ tvorené priestrannou obývacou izbou s krbom, komunikačne prepojenou s kompletne vybavenou kuchyňoujedálenskou časťou, kuchyňa disponuje aj špajzou / 2,6 m2/;
- spálňa / 23,3 m2/ so šatníkom v podobe samostatnej izby;
- detská izba / 20,9 m2/;
- hosťovská izba / 17,9 m2/, pracovňa alebo ďalšia detská izba so šatníkom v podobe samostatnej izby;
- kúpeľňa / 6,5 m2/ s umývadlom, sprchovacím kútom, toaletou a bidetovou sprchou;
- samostatná toaleta / 1,4 m2/ s umývadlom;
- relaxačná zóna / 28,4 m2/ so saunou, vyvýšenou vaňou, priestorom pre fitness aktivity, samostatnou toaletou s umývadlom;
- technická miestnosť / 8,9 m2/ s umývadlom a  technickou vaňou;
- chodba / 16,6 m2/ spájajúca dennú a nočnú časť domu;
- zádverie / 10,1 m2/ s prístupom do garáže a relaxačnej časti.
Priestranná garáž / 58,1 m2/ až pre tri osobné vozidlá sa nachádza na opačnej strane objektu, ako je jeho denná a nočná časť. Má k dispozícii dve samostatné brány na diaľkové ovládanie i vstup „suchou nohou“ do priestoru domu.

ZARIADENIE A VYBAVENIE, TECHNICKÉ PARAMETRE
Nehnuteľnosť vďaka svojmu prvotriednemu vybaveniuprofesionálne zvolenej dispozícii domu aj záhrady poskytuje svojim obyvateľom prostredie pre príjemné spolunažívanie, oddych a zábavu, rovnako tak dostatok súkromia a tiež mnoho úložného priestoru.
Na podmaňujúcej atmosfére nehnuteľnosti sa podieľajú vzácne umelecké diela, zhotovené akademickým sochárom špeciálne pre zapracovanie do jej exteriéru. Svoje ruky priložil i k výrobe niekoľkých masívnych kusov nábytku. 
Výrazným dizajnovým prvkom kuchyne je krásny čierny mramor, použitý pri zhotovovaní pracovných dosiek, zásteny kuchynskej linky i masívneho jedálenského stola na mieru, so sedením pre päť osôb. Súčasťou kuchyne je aj kuchynský ostrov, ten je vybavený indukčnou varnou doskou a digestorom. Ďalej je k dispozícii elektrická teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu a dvojkrídlová chladnička s mrazničkou.
Funkčný krb na tuhé palivo je efektne zasadený do steny obývacej izby.
Kombinovaná sauna umiestnená v relaxačnej zóne dáva na výber využitie procedúr klasickej fínskej sauny a infrasauny.
V dome je položená španielska a talianska dlažba, sú nainštalované hliníkové dvere a okná s izolačným trojsklom, na nich plisé siete proti hmyzu, exteriérové žalúzie sú zapustené v ostení. Sociálne zariadenia sú vybavené značkovou sanitou. Udržiavanie domu v čistote uľahčuje centrálny vysávač. Nehnuteľnosť je vybavená zabezpečovacím zariadením a kamerovým systémom s nahrávaním.  
Vykurovanie obytnej časti je prostredníctvom plynového kotla Buderus a podlahového teplovodného vykurovania s centrálnym termostatom. Na ohrev vody slúži bojler.
Vstup na pozemok nehnuteľnosti je možný dvomi bránami určenými pre vjazd vozidiel alebo bránkou pre peších.
Samotný dom je zhotovený z tepelnoizolačných tvárnic Ytong Lambda 400, následne zateplený. Rovnú strechu tvoria preklady Ytong Lambda a zváraná fólia chránená izolačným kamienkovým zásypom.
V rámci nehnuteľnosti sú zavedené inžinierske siete: voda, elektrika, plyn, kanalizácia. K dispozícii je studňa, zavedený je optický internet.

POZEMOK SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM
Na rovinatom rohovom pozemku s luxusnou výmerou 2.752 m2 sa musí skvelo cítiť každý, bez ohľadu na vek či rozsah záujmov. Záhrada s bazénom, malým lesíkom, vydláždenými chodníkmi, záhradným domčekom, automaticky zavlažovaným trávnikom, políčkami a vyvýšenými záhonmi pre  pestovanie zeleniny či byliniek, okrasnými drevinami a ovocnými stromami nádherných farieb a tvarov sa stane rajom pre deti i dospelých, milovníkov prírody i majiteľov domácich miláčikov.  
Bazén s rozmermi 12 m x 4 m je vybavený solinátorom a tepelným čerpadlom, zastrešený viacúčelovými vertikálnymi stenami.
Na kompozične vyváženom pozemku majú svoje miesto i vydláždené a zastrešené terasy / 42,1 m2 a 30,3 m2/, väčšia z nich je vybavená pergolou s otočnými lamelami na reguláciu tienenia.

LOKALITA
Nehnuteľnosť je situovaná na okraji miestnej časti Čierna Voda v obci Chorvátsky Grob.  Lokalita sa radí medzi vyhľadávané adresy bratislavského regiónu, disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a mnohými ďalšími benefitmi. K dispozícii sú predajne s potravinami a iným sortimentom, prevádzky s pestrou ponukou služieb, gastro zariadenia, základné školy s materskými školami, kostoly, priestory s preliezačkami pre deti, záhradníctvo a iné.
Vo výnimočnej blízkosti od domu sa nachádza národná prírodná rezervácia Šúr, ktorej súčasťou sú krásne lesy, nekonečné chodníky, jedinečná fauna a flóra.
Cyklotrasa vedúca tesne za hranicou pozemku sa napája na sieť ďalších cyklotrás regiónu.
V obci sa nachádza aj termálny prameň s jazierkom.
Vďaka svojej výbornej polohe na mape Slovenska je lokalita vzdialená len 20 km od hlavného mesta, diaľničný privádzač je dostupný do 3 minút. Zároveň sú na dosah kultúrne a historické pamiatky v okolí, jazerá a aquaparky, výzvy pre športovcov a výhľady čakajúce na milovníkov turistiky.

Stav nehnuteľnosti: stavba z roku 2009.

Dostupnosť: podľa dohody.

Mesačné náklady: približne 180 €/ mesiac pri obývaní tromi osobami.

Cena: 1.250.000,- €.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA014047.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.

youtube


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.