HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE! Presvetlený 4-izbový rodinný dom, krásne prostredie, predaj, Púchov - Beluša, Cena: 218.000,- €

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA013867

Popis

Cena 218 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 100.4 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov
Časť Beluša

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so zastavanou plochou 110 m2, situovaný na rovinatom pozemku o výmere 258 m2. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 95 m2 sa nachádza v obci Beluša pri Púchove a je samostatnou prevádzkovou jednotkou dvojdomu.
Obrovským benefitom je lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, ktorá je zároveň na dosah rekreačnej a turistickej oblasti Belušské Slatiny.

DISPOZÍCIA
Dom je s ohľadom na čo najlepšiu funkčnosť a komfort rozdelený na 2 podlažia, pričom sa predpokladá, že prízemie bude jeho spoločenskou časťou a poschodie bude venované odpočinkovým činnostiam či pracovným a študijným aktivitám. Izby sú krásne presvetlené, okná s najväčšou plochou smerujú na severozápad a juhovýchod.

PRÍZEMIE:

  • obývacia izba s priestorom pre jedálenskú časť a krb / 28,5 m2/, vizuálne prepojená s kuchyňou, ponúka výhľady do okolitej krajiny;
  • kuchyňa / 8,2 m2/ s oknom a praktickým vedľajším vstupom do domu;
  • samostatná toaleta / 1,8 m2/ s umývadlom;
  • oddelená miestnosť s priestorom pre šatník / 1,7 m2/;
  • vstupná hala / 6,2 m2/ s prístupom na schodisko vedúce na prvé poschodie;
  • vydláždená terasa / 23,4 m2/ na úrovni záhrady / 253 m2/ je prístupná z obývacej izby.

POSCHODIE:

  • 3 samostatné izby / 13,0 m2,  12,0 m2, 11,0 m2/ , kde pôsobivá geometria okien dodáva nehnuteľnosti nádych výnimočnosti a zabezpečuje dostatočný prísun prirodzeného svetla;
  • kúpeľňa / 5,6 m2/ s umývadlom, toaletou, bidetom, vaňou a oknom;
  • technická miestnosť / 2,0 m2/;
  • chodba / 4,2 m2/ spájajúca jednotlivé miestnosti, ústi do nej schodisko z prízemia.

TECHNICKÉ A STAVEBNÉ PARAMETRE
Rodinný dom bude odovzdávaný v stave dokončenia „vyšší štandard“, čo okrem iného zahŕňa: položená kvalitná dlažba a dizajnové podlahy, moderný obklad v sociálnych zariadeniach, inštalácia prvotriednej sanity, osadenie interiérových dverí a farebne ladiacich zárubní, pevné vstupné dvere, výborne prevedené schodisko, svietidlá, prípravy pre kuchynskú linku a krb.
Nehnuteľnosť je vyhotovená z tehly Porotherm, strechu tvorí betónová krytina Bramac. Okná z nemeckých profilov Schuco spĺňajú štandardy pre nízkoenergetické rodinné domy. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje výkonný plynový kotol Buderus. Kúrenie je v celom dome podlahové.
Kombinácia uvedených materiálov zaručuje nízke mesačné náklady na prevádzku rodinného domu.
Inžinierske siete: mestský vodovod, plyn, prípojka nízkeho napätia, betónová žumpa.

EXTERIÉR DOMU
Zhotoviteľ stavby zabezpečil kvalitnú prístupovú cestu, chodník, parkovacie plochy, ploty, terasy. Ďalej svoju činnosť sústredí aj na trávnik, terasu a výsadbu zelene v okolí domu. Súčasťou projektu je i kamerový a zabezpečovací systém.
Prístupová cesta k nehnuteľnosti je súkromná, čo obyvateľom poskytne dostatok súkromia a minimálny pohyb vozidiel v najbližšom okolí.

REALIZÁCIA STAVBY
Stavbu domu zabezpečujú overení dodávatelia s dlhoročnou praxou na stavebnou trhu. Pri projektovaní a realizácii výstavby dbajú na architektonicky zaujímavé, no zároveň praktické prvky, volia kvalitné a overené materiály, pri realizácii stavebných prác dbajú i na najmenšie detaily. I preto sa nimi realizované výstavby rodinných a bytových domov radia medzi obľúbené a vyhľadávané projekty.
V súčasnosti je nehnuteľnosť v štádiu dokončeného prevedenia typu štandard, kolaudácia je naplánovaná na 4. štvrťrok roka 2023.

LOKALITA
Váš nový domov či prenajímaná nehnuteľnosť je vsadená do čarovného prostredia obce Beluša, vzdialenej len pár minút od turistickej a rekreačnej oblasti Belušské Slatiny, osady Čerencové. Tie sú známe liečivými zemito-sírnatými vodnými prameňmi, turistickými chodníkmi rôznej náročnosti aj rozmanitými miestami pre skalné lezenie.
Nehnuteľnosť sa nachádza necelých 5 minút jazdy od cestného privádzača na diaľnicu D1 smer Bratislava – Žilina - Košice, od okresného mesta Púchov je vzdialená len 9 km.

Predávaný rodinný dom je vhodný pre záujemcu, ktorý si chce výhody nového moderného bývania užívať osobne alebo nehnuteľnosť prenajímať.

Naša realitná kancelária je tu pre Vás! Zabezpečíme odpovede na všetky vaše prípadné otázky, nájdete u nás pomoc s administratívnymi i právnymi úkonmi spojenými s kúpou predávanej nehnuteľnosti.

Stav nehnuteľnosti RD3: dokončená novostavba v prevedení vyšší štandard.

Dostupnosť: k dispozícii ihneď.
Všetky ešte dostupné nehnuteľnosti projektu sú vyznačené farebne.

Cena: 218.000,- €.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA013867.
Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.