HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

TRENČIANSKE JASTRABIE - POZEMOK S RODINNÝM DOMOM - 219 000.-eur

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013792

Popis

Cena 219 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Energetický certifikát A
Plocha 110 m2
Výmera pozemkov 568 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Bánovce nad Bebravou
Obec Bánovce nad Bebravou

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie s právoplatným stavebným povolením na výstavbu rodinného domu (viď projekt). Nehnuteľnosť má výmeru 568 m2, šírku 20 m a nachádza sa cca 15 km od krajského mesta Trenčín v novobudovanej lokalite. 

VÝHODY PONUKY:

  • rovinatý, slnečný pozemok určený pre individuálnu bytovú výstavbu
  • výstavba 4 izbového rodinného domu s funkčnou a praktickou dispozíciou s dostatkom úložného priestoru s podlahovou plochou 110 m2
  • dostupnosť inžinierskych sietí - elektrina, voda, plyn pred pozemkom v komunikácii, žumpa bude osadená na pozemku
  • nová prístupová cesta, t.č. vo výstavbe
  • výstavba rodinného domu na kľúč v prevedení štandard
  • terénne úpravy pri dome - chodníky, plot, záhradná architektúra - po dohode.

Obec Trenčianske Jastrabie poskytuje obyvateľom komplexnú občiansku vybavenosť: autobusové a železničné spojenie, materskú škôlku, základnú školu, obchod, poštu, zdravotné stredisko. Z pozemku je krásny výhľad na okolitú prírodu Považského Inovca. V okolí široké možnosti na turistiku a cyklistiku.

CENA pozemku s rodinným domom vo vyhotovení štandard: 219 000.-€.

Vybavíme za Vás zmluvy, kataster, výstavbu RD. Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 13792, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.