HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

REZERVÁCIA: PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT - vlastné parkovanie, kompletná rekonštrukcia: Pov. Bystrica

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013772

Popis

Cena 99 900 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 46.3 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

REZERVÁCIA. Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Považskej Bystrici, v mestskej časti Kolónia. Byt sa nachádza v bytovom dome na 1. poschodí zo 2.

Výhody exkluzívnej ponuky:

- slnečný, útulný byt s výmerou 46,3 m2

- vlastné parkovacie miesto

- spoluvlastnícky podiel na pozemku pod bytovým domom

- úplne zrekonštruovaný bytový dom

- kompletná občianska vybavenosť - základná škola, stredné školy, umelecká škola, športoviská /zimný štadión, plaváreň/, železničná a autobusová stanica, obchody, reštaurácie, služby

Dispozícia: 2 izbový slnečný byt pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej kúpeľne s toaletou, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a spálne. K bytu prislúcha murovaná pivnica v prízemí bytového domu.

Zariadenie a vybavenie: nové rozvody elektriny, vody, kanalizácie, stierky, plastové okná, keramické obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere, plávajúce podlahy, vchodové dvere. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. Súčasťou predaja bytu je zariadenie spálne, predsiene, kuchyne a čiastočne obývacej izby.

Bytový dom prešiel úplnou rekonštrukciou v r. 2017 vrátane všetkých bytových jednotiek. Výťah nie je k dispozícii. Celkové mesačné náklady 115,-€/osoba. Bezpečnostný certifikát nebol predložený. 

Cena bytu: 99 900,-€ vrátane parkovacieho miesta a zariadenia.

Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 13772, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.