HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

Predaj - LUXUSNÝ RODINNÝ DOM, okres Považská Bystrica

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013758

Popis

Cena 499 900 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Neuvedené
Energetický certifikát A
Plocha 454 m2
Výmera pozemkov 1727 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Prečín

Ponúkame vám exkluzívne na predaj luxusný RODINNÝ DOM s nadštandardnou úžitkovou plochou 454 m2 v obci Prečín, vzdialenej od Považskej Bystrice len 8 km. Trojpodlažný rodinný dom je vhodný pre náročného klienta s možnosťou využitia aj na podnikateľské účely.

Celková výmera pozemku je 1727 m2, zastavaná plocha 218 m2.

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

- prízemie: vstupná chodba, obývacia izba prepojená s jedálňou a priestrannou kuchyňou so špajzou, spálňa s vlastnou kúpeľňou, toaleta, rozľahlá pracovňa, schodisko do suterénu a prvého poschodia, prístup na terasu je možný z kuchyne aj pracovne /pod celou terasou rodinného domu sa nachádzajú pivničné priestory/, garáž s dvomi vstupmi

- 1. poschodie: chodba, tri izby, veľká kúpeľňa s toaletou

- suterén: hosťovská izba, sušiareň spojená s kúpeľňou - práčovňou, toaleta, dva sklady, pracovná a technická miestnosť

ZARIADENIE A VYBAVENIE RD: kolaudácia v r. 2012, stavba - železobetónová konštrukcia, murivo Ytong, strecha Bramac Adria, kompletne zateplený - izolácia Isover, kamerový a bezpečnostný systém, obostavaný priestor - zámková dlažba, zapustený bazén do zeme Mountfield s tepelným čerpadlom, klimatizácia vo všetkých miestnostiach, drevené eurookná - trojsklo s tepelnou úspornosťou, talianske keramické dlažby a mozaiky, bezpečnostné vchodové dvere. RD sa predáva kompletne zariadený.

IS: elektrina, plyn, voda - obecný vodovod, studňa, kanalizácia - ČOV. Kúrenie: plynový kotol, teplovodný krb s nádržou, fotovoltické panely. Prízemie a poschodie - podlahové kúrenie, suterén - radiátory. K dipozícii energetický certifikát triedy A, mesačné náklady 350,-€/5 osôb. Každé podlažie disponuje prípojkami na vodu a odpad.

Prístupová cesta k pozemku v osobnom vlastníctve. Na pozemku vybudované vlastné parkovisko pre 3 osobné autá.

LOKALITA: obec Prečín má kompletnú občiansku vybavenosť a rýchlu dostupnosť do centra mesta Považská Bystrica /do 5 min. autom/, vzdialenosť D1 9 km, Rajec 16 km.

Videoprehliadka

Cena RD s rozľahlým pozemkom 1727 m2: 499 900,-€.


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 13758, call centrum: 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.