HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

Slnečný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava - Ružinov projekt GLORIA

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: ZA013729

Popis

Cena 379 990 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Plocha 116.7 m2
Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava II
Obec Bratislava-Ružinov
Časť Nivy

Ponúkame Vám presvetlený 3 izbový byt o celkovej veľkorysej výmere 116,7m2 vo vyhľadávanej lokalite Bratislava - Ružinov.

Budúci majiteľ si môže vychutnávať výhľady na Bratislavský hrad a Slavín z balkóna na 13. poschodí moderného bytového domu.

 

Dispozícia
Príjemne preslnený byt s praktickou dispozíciou je orientovaný na juho - západ a poskytujúc výhľady do okolitej krajiny.
Pozostáva z nasledovných miestností:
- vstupná hala s chodbou / 19,00 m2/, spájajúca všetky miestnosti
- obývacia izba s kuchyňou / 37,20 m2/ so vstupom na balkón / 10,40 m2/
- spálňa / 20,00 m2/ so vstupom na balkón 
- izba / 17,40 m2/, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa alebo hosťovská izba so vstupom na balkón
- kúpeľňa / 6,80 m2/ s umývadlom, vaňou, sprchovým kútom a toaletou
- samostatná toaleta s bidetom a umývadlom / 2,80 m2/
- technická miestnosť / 3,10 m2/ alebo uzavretý šatník
 

Vybavenie a zariadenie
Vykurovanie je zabezpečené radiátormi regulované v každej miestnosti termostatom. Veľkou výhodou je stropné chladenie zabezpečujúce príjemnú teplotu v letných mesiacoch. Sociálne zariadenia sú vybavené vetracími zariadeniami a vkaždej miestonosti sú vedené dátové zásuvky pre internet. Byt je kompletne zariadený nábytkom a v kuchyni sú k dispozícii vstavané spotrebiče. Byt vďaka svojmu vybaveniu a dispozícii poskytuje možnosť okamžitého nasťahovania i veľa úložného priestoru.

 

Lokalita

Byt sa nachádza v modernom projekte GLÓRIA nachádzajúcom sa uprostred Záhradníckej ulice v mestskej časti Ružinov. Projekt bol v roku 2005 ocenený ako "Bytový dom roka".

O bezpečnosť sa stará 24/7 služba na recepcii vo vstupnej lobby bytového domu. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo zelene, obľúbené trhovisko Miletičova kde si môžete nakúpiť čerstvú zeleninu, oddychovú zónu v parku Andreja Hlinku prípadne Štrkovecké jazero. O kultúrny program sa postará preslávené Radošinské naivné divadlo a blízke reštaurácie. V pešej dostupnosti do pár minút nájdete kompletnú občianskú vybavenosť vrátane pravidelného spojenia do centra mesta. 

 

Parkovanie

K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie miesto za rampou v hodnote 29.990€

 

Nájdete na stránke reality MGM.sk pod ID ZA013729. Call centrum tel: 0910 86 11 86.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.