HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

POZEMOK s rodinným domom - HORNÁ SÚČA od 97 790.-€

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013701

Popis

Cena 97 790 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Projekt
Energetický certifikát A
Plocha 80 m2
Výmera pozemkov 776 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Trenčín
Obec Trenčín

Ponúkame na predaj pozemok obci Horná Súča, vzdialenej 16 km od krajského mesta Trenčín. Šírka pozemku cca 19 m. Celková výmera 776 m2. 

VÝHODY PONUKY:

  • slnečný, rovinatý pozemok 
  • zahrnutý v územnom pláne obce, určený pre individuálnu bytovú výstavbu
  • prístup k pozemku po obecnej komunikácii
  • možnosť výstavby rodinného domu v novobudovanej lokalite mimo hlavnej cesty 
  • orientácia od prístupovej cesty – JZ
  • pozemok v krásnej lokalite Bielych Karpát, bohatej na turistiku
  • k dispozícii územno-plánovacia dokumentácia.

V zmysle platného územného plánu je pozemok zaradený ako obytné územie so zástavbou rodinných domov s povolenou výstavbou rodinného domu 2 nadzemné podlažia vrátane podkrovia. Inžinierske siete: elektrina vo vzdialenosti cca 60m, voda - studňa, kanalizácia  žumpa. Napojenie na IS si bude zabezpečovať budúci vlastník v spolupráci s dodávateľmi sietí. V prípade záujmu je na predaj aj ďalšia, susedná  parcela s rovnakou výmerou a možnosťami výstavby.

Obec  HORNÁ SÚČA  leží v pohorí Bielych Karpát a radí sa medzi jednu z najväčších obcí na strednom Považí. Obyvateľom obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť: pravidelné autobusové spoje, k dispozícii - materská škola so základnou školou, potraviny, pekáreň, pošta, obecná knižnica, v obci pôsobia rôzne spolky.

 Dostupnosť: D1 16 km, Trenčín 16 km, Nemšová 15 km. Link

CENA POZEMKU:  53 000,-€.

Na uvedenom pozemku Vám vieme zabezpečiť VÝSTAVBU rodinného domu – individuálny alebo katalógový projekt. Ilustrovaný projekt rodinného domu je kompaktný 4 izbový bungalov s maximálnym využitím priestoru. Obývacia izba spojená s veľkou kuchyňou, nočná časť je oddelená v tichej zadnej časti domu, dostatočný pocit súkromia na terase vďaka pôdorysu v tvare L.

Zastavaná plocha: 100 m2  Celková úžitková plocha: 80 m2  Vonkajšie rozmery obostavaného priestoru: 11,8 x 9,1 m
Ceny RD v 3 variantoch možnej výstavby /vrátane DPH/ pri rovinatom pozemku:

HRUBÁ STAVBA: 44 790,-€
HOLODOM PLUS: 102 790,-€
NA KĽÚČ v prevedení ŠTANDARD: 115 990,-€

CENA BUNGALOVU  /HRUBÁ STAVBA/ + POZEMOK:  97 790.-€. 

Vybavíme za Vás zmluvy, kataster, hypotéku, inžiniering, výstavbu RD. Call centrum: 0911 175 510.

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.