HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ - 3 IZBOVÝ BYT ROZKVET, POVAŽSKÁ BYSTRICA

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013700

Popis

Cena 129 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Štandard
Plocha 64 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT v Považskej Bystrici, na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v 11 poschodovom, panelovom, bytovom dome.

 

Výhody ponuky:

  • výmera 64 m2, k dispozícii zasklená loggia
  • bytový dom - zrekonštruovaný, zateplený 
  • kompletná občianska vybavenosť sídliska
  • vzdialenosť do centra mesta - do 10 min. pešo, rýchle pripojenie na D1

Dispozičné riešenie - byt pozostáva z priestrannej chodby, komory, obývacej izby, spálne, detskej izby, kuchyne so špajzou, kúpeľne a toalety. Rekonštrukcia - murované bytové jadro, keramické obklady, dlažby, plávajúce podlahy (obývacia izba, spálňa), sadrokartónové podhľady v príslušenstve /kúpeľňa, toaleta/, plastové okná, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere. Ústredné kúrenie - radiátory. Vodné z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. TV, internet. K bytu prislúcha pivnica. Výťah k dispozícii. Energetický certifikát nebol predložený. 

Cena nehnuteľnosti: 129 000,-€


Vybavíme za vás:

- hypotéku

- zmluvy a kataster

- prepis energií

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 13700, call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.