HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

CHALUPA V PEKNOM PROSTREDÍ - V BLÍZKOSTI LYŽIARSKEHO STREDISKA

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013697

Popis

Cena 77 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Plocha 72 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Púchov
Obec Púchov

Túžite po chalupe, kde budete tráviť voľné chvíle s rodinou? Tak táto ponuka je určená pre Vás. Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj RODINNÝ DOM v obci Lazy pod Makytou, okres Púchov, časť Olšová so zastavanou plochou 72 m2.

VÝHODY PONUKY:

  • murovaný 2 podlažný rodinný dom
  • celopodpivničený
  • čiastočne zariadený
  • vrchné podlažie domu je obývateľné, spodné vyžaduje čiastočnú rekonštrukciu
  • kúrenie na pevné palivo alebo elektrinu, vlastná studňa, žumpa
  • pozemok pod rodinným domom a v jeho okolí patrí urbárskemu spoločenstvu, s ktorým je možné uzatvoriť zmluvu o dlhodobom nájme, v budúcnosti prichádza do úvahy aj možnosť odkúpenia po vzájomnej dohode 
  • prístup po obecnej komunikácii
  • za najväčšiu výhodu ponúkanej nehnuteľnosti radíme lokalitu, ktorá je vyhľadávaná kvôli bohatým možnostiam na turistiku, lyžovanie či bežkovanie
  • dom je možné obývať celoročne alebo ho využívať na chalupárske, rekreačné účely
  • dom bez ťarchy, voľný ihneď.

Obec Lazy pod Makytou - sa rozprestiera na úpätí a svahoch Javorníkov a tiahne sa až po hranicu s Moravou. Preteká ňou potok Biela voda. Masívny vrch Makyta patrí medzi najkrajšie vrchy rozprestierajúce sa na hranici Slovenska a Česka. Neďaleko nehnuteľnosti sa nachádza lyžiarske stredisko Čertov so 7 traťami a 5 vlekmi. Obec má bohatú históriu a dobrú občiansku vybavenosť: základnú školu s materskou školou, maloobchodné prevádzky, ubytovacie zariadenia.

Dostupnosť: D1  24 km, Púchov 18 km. Link

CENA NEHNUTEĽNOSTI:  77 000.-€. Dohoda možná.

Ponuku nájdete na stránke: realitymgm.sk, ID 13697, call centrum 0911 175 510.

 Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.