Kúpime Vašu nehnuteľnosť
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: 4 IZBOVÝ BUNGALOV S POZEMKOM, Horný Lieskov

Uložiť inzerát      Naše služby      Stiahnúť pôdorys      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013556

Popis

Cena 255 000 €
Typ nehnuteľnosti Domy
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Projekt
Plocha 159 m2
Výmera pozemkov 510 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Horný Lieskov

Ponúkame na predaj RODINNÝ DOM S POZEMKOM v obci Horný Lieskov. Plánovaná novostavba 4 izbového bungalovu na kľúč /v štandarde/ je naplánovaná v 1. polroku 2023. RODINNÝ DOM bude postavený na rovinatom pozemku, s výmerou 510 m2, vo vyhľadávanej lokalite obce s novou výstavbou:

  • zastavaná plocha: 159 m2
  • úžitková plocha: 115 m2
  • obytné miestnosti: 4
  • parkovacie miesta: 3

Dispozičné riešenie RD: priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou - prepojená s terasou /orientácia na juhozápad/, 3 izby, príslušenstvo - kúpeľňa, samostatná toaleta, špajza, technická miestnosť s toaletou.

Rodinný dom je možné po dohode postaviť aj do fázy výstavby hrubej stavby alebo holodomu. Možnosť malých úprav v projekte podľa požiadaviek nového majiteľa.

POZEMOK sa nachádza v obci Horný Lieskov v regióne Strážovských vrchov:

  • mierny svah /pri výstavbe RD úprava na rovinatý pozemok/, slnečný, výmera 510 m2
  • inžinierske siete: elektrina, voda - obecný vodovod, kanalizácia - žumpa
  • obec s dobrou občianskou vybavenosťou - materská škola, 2 základné školy /v obci Pružina a Slopná/ obchod, reštaurácia, obecná knižnica
  • pripojenie na D1 do 10 km

RODINNÝ DOM NA KĽÚČ /v štandarde/ S POZEMKOM - cena: 255 000,-€. Cena sa môže líšiť pri výbere luxusnejších keramických obkladov, sanity, podláh, interiérových dverí vybraných novým majiteľom, doplnenie rekuperácie, tepelného čerpadla, fotovoltiky.  Fotky exteriéru a interiéru sú ilustračné. Call centrum: 0911 175 510.

Pôdorys


Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.