HYPOBONUS
MGM Reality
Kariéra v MGM

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT LÁNSKA, POV. BYSTRICA - kompletne zariadený, vlastné parkovisko

Uložiť inzerát      Naše služby      Obhliadka

Detail ponuky

Číslo ponuky: PR013534

Popis

Cena 159 000 €
Typ nehnuteľnosti Byty
Inzertná kategória Predaj
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Plocha 72 m2
Kraj Trenčiansky kraj
Okres Považská Bystrica
Obec Považská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý 3 izbový byt v Považskej Bystrici, v najvyhľadávanejšej lokalite mesta - na sídlisku Lány. Nachádza na 2. poschodí z 2, v tehlovom, bytovom dome.

VÝHODY ponuky:

- výmera bytu - 72 m²

- kompletne zariadený

- nadštandardné vybavenie

- spoluvlastnícky podiel k pozemku pod bytovým domom

- vlastné parkovisko + spoluvlastnícky podiel k parkovisku bytového domu - bezproblémové parkovanie

- vlastná kotolňa v bytovom dome

- úplná občianska vybavenosť -  pri dome zastávka MHD, v blízkosti 2 materské školy, základná škola, nemocnica, obchody, služby, reštaurácie

Dispozičné riešenie bytu - vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa, spálňa, izba a kúpeľňa s toaletou.

Zariadenie a vybavenie: kompletná rekonštrukcia - protihlukové okná, vonkajšie elektrické žalúzie, bezpečnostné dvere, alarm, kamera, plávajúce podlahy, keramické obklady a dlažby, sanita, kuchynská linka na mieru - plynová varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. Kúpeľňa s toaletou je vybavená hydromasážnou vaňou, bidetom. Murivo - tehla. Kúrenie - bytový dom s vlastnou kotolňou. Vodné - z mestského verejného vodovodu. Stočné odvádzané verejnou mestskou kanalizáciou. K bytu prislúcha murovaná pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. Výťah nie je k dispozícii. 

Mesačné náklady 250,-€/2 osoby. Energetický certifikát nebol predložený. 

Cena kompletne zariadeného bytu: 159 000,- € vrátane právneho servisu, katastra, prepisu energií. Call centrum 0911 175 510.Stručná história Slovenska

Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou Rakúskej monarchie (Habsburskej monarchie), od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia samostatnosti počas vojnovej Slovenskej republiky). 1. januára 1993 vznikla rozdelením tohto štátneho útvaru samostatná Slovenská republika.

Slovenská republika je parlamentnou demokraciou, štátnym jazykom je slovenčina. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Európskej menovej únie – eurozóny a oficiálnou menou sa stalo euro, ktoré vystriedalo slovenskú korunu.